Ilac Popullor per Aknet
  • Ilac Popullor per Aknet
  • Ilac Popullor per Aknet

Ilac Popullor per Aknet

Ilac Popullor per Aknet 100% bimor
Mjekon reniene e flokeve,djegjet ne lekure,aknet dhe disa lloje te ndryshme te semundjeve ne lekure.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Medikament per trajtim konservativ 100% bio i përbërë prej 7 vajrash të ndryshem bimore ka dhënë rezultate të shkëlqyera të cilat mund ti shihni dhe në foto te evidentuara para dhe pas trajtimit.

Ilaçi mjekon:

1- Rënien e flokut
2- Djegie të shkallëve të ndryshme
3- Aknet e ndryshme në trup
4- Lloje të ndryshme sëmundje lëkurë
5- Dekubiduset
6- Plagët e lehta e të rënda shumë vjecare
7- Variçet
8- Kancerin në lëkurë
9-Këmbën diabetike
10-Gangrenë
11-Hemoraidet e jashtme
Ilaçi është i krijuar nga ekstrakte 100% bimore dhe nuk ka asnjë efekt anësor. I testuar në shumë pacientë duke dhënë rezultate pozitive (disa nga rastet të treguara në fotot e mësipër.) Funksioni i këtij kremi është që të zhdukë qelizat e vdekura ose te këqia në lëkurë dhe trup e ti regjeneroj ato. Këtë ilaç mund ta aplikoni dhe vetë pasi të jeni këshilluar me ne mbi përdorimin e tij. Per kontakte dhe info te mëtejshme mund të na kontaktoni.
Do ju sugjeronim qe ky medikament bimor të ishte në shtëpinë tuaj.

ilacipopullor1
50 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: