Na ndiqni në Facebook

Ilace dhe Medikamente

Ilace dhe Medikamente te ndryshme per lekuren dhe kujdesin personal.

Ilace dhe Medikamente

Filtrat aktiv

Çmimi 3 500 Lek

Ilac Popullor per Aknet

Ilac Popullor per Aknet 100% bimor
Mjekon reniene e flokeve,djegjet ne lekure,aknet dhe disa lloje te ndryshme te semundjeve ne lekure.

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Vaji PN Organik i Farave te Kungullit 125 ml

Eshtë preparat 100% natyral, i cili ekstraktohet nga farat e kungullit sipas metodave teknike më të mira, ekstraktohet në gjendje të ftohtë për të ruajtur strukturën kimike dhe për të pasur efektshmëri maksimale në përdorimin e tij mjekësor. Farat e kungullit përmbajnë acide të ngopura yndyrore të ngopura dhe jo të ngopura, si dhe substanca antioksidante.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 600 Lek

PN Vaji Organik të Safronit per forcimin e sistemin qendror 30 ml

1- Vepron për forcimin e sistemit qendror nervor. 2- Mjekon sëmundjet e organit tretës, lehtëson nxjerrjen e gazrave dhe në të njëjtën kohë ndalon oreksin duke ndihmuar në mbajtjen e dietës dhe për uljen e peshës. Gjithashtu përdoret për qetësimin e dhembjeve të stomakut dhe për lagimin e krimbave të zorrëve.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

PN vaj organik i fares se zeze mbrojtes natyral 125 ml

Vaj Organik i Fares se Zeze eshte pergatitur me metoden e ftohte dhe sipas kushteve te rrepta laboratorike shendetesore gjermane,me qellim qe te ruaj elementet e saj natyrale,pa ndonje ndryshim ne strukturen e saj kimike.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

SHAFRAN IRANI PISTIL 1gr

Shafran nga Irani
1. Mbron kunder Kancerit 
2. Ndihmon ne te mesuarit dhe forcon kujtesen
3. Trajton semundjen e Parkinsonit, humbjes se kujteses dhe inflamacionit
4. Trajton pubertetin e vonuar
Per me shume pershkrim lexoni me poshte

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje