ARGJILE BENTONIT PUDER 200gr
  • ARGJILE BENTONIT PUDER 200gr

INDUS VALLEY ARGJILE BENTONIT PUDER 200gr

Argjile bentonit puder nga marka Indus Valley
Rigjeneron lekuren nga djegia, skuqja, dielli
Largon aknet, minimizon rrudhat
Trajton zbokthin dhe yndyren tek floket  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Indus Valley Bio Organike Multani Mitti është e njohur si balta e shërimit Indian, ose siç njihet ndryshe, balta Bentonite.
Multani Mitti është një burim i pasur i klorurit dhe magnezit, të cilat bëjnë të mundur rigjenerimin e lëkurës nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli, djegia, skuqja dhe kruarja në lëkurë.
Përdorimi i rregullt ndihmon në heqjen e njollave në lëkurë, largon aknet, minimizon rrudhat, shtrëngon poret e hapura dhe i jep lëkurës vitalitet dhe shkëlqim. 
Për flokët: Balancon yndyrën te flokët, trajton zbokthin, trash dhe zgjat flokët.

8904061207212
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: