INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET DARK COPPER BLONDE 7.4
  • INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET DARK COPPER BLONDE 7.4

INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET BJONDE E ERRET NE BAKER 7.4

Boje Flokesh nga India 
Jepuni flokeve tuaj prekjen e ngjyres natyrale! 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gel Colour DARK COPPER BLONDE 7.4
Bojë Flokësh nga India
Jepuni flokëve tuaj prekjen e ngjyrës natyrale!
Thuajuni lamtumirë PPD, Amoniakut dhe Kimikateve të tjera të dëmshme!
Mirëprisni Bojën Natyrale me 8 lloje bimësh organike!
Më e mira Përkujdesje ndaj Flokëve tuaj!

8904061203016
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: