INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET MEDIUM COPPER BLONDE 8.4
  • INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET MEDIUM COPPER BLONDE 8.4

INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET BJONDE MESATARE NE BAKER 8.4

Thuajuni lamtumire PPD, amoniakut dhe kimikateve te tjera te demshme! 
Mireprisni Bojen Natyrale me 8 lloje bimesh organike!

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gel Colour MEDIUM COPPER BLONDE 8.4
Bojë Flokësh nga India
Jepuni flokëve tuaj prekjen e ngjyrës natyrale!
Thuajuni lamtumirë PPD, Amoniakut dhe Kimikateve të tjera të dëmshme!
Mirëprisni Bojën Natyrale me 8 lloje bimësh organike!
Më e mira Përkujdesje ndaj Flokëve tuaj!

8904061203016
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: