INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET BLACK 1.00
  • INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET BLACK 1.00

INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET NGJYRE E ZEZE 1.00

Mireprisni Bojen Natyrale me 8 lloje bimesh organike!
Me e mira Perkujdesje ndaj Flokeve tuaj!

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gel Colour BLACK 1.00
Bojë Flokësh nga India ngjyre e zeze
Jepuni flokëve tuaj prekjen e ngjyrës natyrale!
Thuajuni lamtumirë PPD, Amoniakut dhe Kimikateve të tjera të dëmshme!
Mirëprisni Bojën Natyrale me 8 lloje bimësh organike!
Më e mira Përkujdesje ndaj Flokëve tuaj!

8904061201050
14 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: