INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET DARK BROWN 3.0
  • INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET DARK BROWN 3.0

INDUS VALLEY BOJE ORGANIKE XHEL PER FLOKET NGJYRE KAFE E ERRET 3.0

Mireprisni Bojen Natyrale me 8 lloje bimesh organike ngjyre kafe e erret 3.0
Me e mira perkujdesje ndaj flokeve tuaj!

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gel Colour DARK BROWN 3.00
Bojë Flokësh nga India
Jepuni flokëve tuaj prekjen e ngjyrës natyrale!
Thuajuni lamtumirë PPD, Amoniakut dhe Kimikateve të tjera të dëmshme!
Mirëprisni Bojën Natyrale me 8 lloje bimësh organike!
Më e mira Përkujdesje ndaj Flokëve tuaj!

produkti173
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: