INDUS VALLEY MASKE BIMORE ZBARDHUESE PER FYTYREN 50gr
  • INDUS VALLEY MASKE BIMORE ZBARDHUESE PER FYTYREN 50gr

INDUS VALLEY MASKE BIMORE ZBARDHUESE PER FYTYREN 50gr

herbal face mask

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Maska zbardhuese ndihmon në zbardhjen e zonave të errëta të lëkurës. Rivitalizon tonin, normalizon pigmentin e lëkurës dhe i fal asaj butësi e shkëlqim.

produkti240
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: