INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL CITRONELLA 15mlREOMATIZEM 15ml
  • INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL CITRONELLA 15mlREOMATIZEM 15ml
  • INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL CITRONELLA 15ml

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL CITRONELLA PER ASTEOARTRIT & REOMATIZEM 15ml

Vaji esencial citronela ka veti anti fungale dhe anti bakteriale. 
Largon materialet toksike
Trajton asteoartritin, reumatizmen
Stimulon prodhimin e urines duke ndihmuar në detoksifikimin e trupit. 
Qeteson dhe kuron infeksionet 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 150 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji esencial citronela ka veti anti fungale dhe anti bakteriale.
Largon materialet toksike.
Trajton asteoartritin, reumatizmen.
Stimulon prodhimin e urinës duke ndihmuar në detoksifikimin e trupit.
Qetëson dhe kuron infeksionet.
Vaji citronela mund të përdoret dhe në lëkurë.
Tonifikon lëkurën, njëtrajtëson tonin, qetëson aknet.
Gjithashtu, është i përshtatshëm për flokët me yndyrë pasi e përthan yndyrën e tepërt.

8904061207694
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: