INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL EUKALIPTI 15ml
  • INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL EUKALIPTI 15ml
  • INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL EUKALIPTI 15ml

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL EUKALIPTI ANTIBAKTERIAL 15ml

Zgjidhja perfekte per lehtesimin e ftohjes, kolles, alergjive, dhimbjeve muskulare, reumatizmale
Perberesit aktive qe gjenden te ky vaj kane efektin e pastrimit te sinuseve dhe traktit respirator, duke eliminuar bakteriet dhe patogjenet e tjere dhe duke mos lejuar shumefishimin e tyre

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 150 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

EUCALYPTUS ESSENCIAL OIL 100% PURE VAJI ESENCIAL I EUKALIPTUSIT
Sasia: 15 ml
- I VIRGJËR
- NATYRAL
- I PARAFINUAR
Vaji i Eukaliptusit i njohur ndryshe edhe si “Nilgiri tel”(indishte), është shumë i dobishëm për shëndetin dhe i habitshëm është fakti se sa pak njerëz e njohin atë. Vaji i Eukaliptusit nxirret nga gjethet e pemës Eukalipt, ka aromë karakteristike dhe veti të rëndësishme medicinale.
Në periudhë virozash ai është zgjidhja perfekte për lehtësimin e ftohjes, kollës, alergjive, dhimbjeve muskulare, reumatizmale etj.
Vaji esencial i eukaliptusit përdoret për simptomat që kanë të bëjnë me sistemin respirator.
Përbërësit aktivë që gjenden te ky vaj kanë efektin e pastrimit të sinuseve dhe traktit respirator, duke eliminuar bakteriet dhe patogjenët e tjerë dhe duke mos lejuar shumëfishimin e tyre.
Ai njihet si antibakterial, anti-infektiv, anti-inflamator, agjent antiviral, antispasmodik madje edhe si insekticid.

8904061207700
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: