INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL SELVIE 15ml
  • INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL SELVIE 15ml
  • null

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL SELVIE TRAJTON CELULITIN 15ml

Kuron plaget dhe rigjeneron shenjat e tyre
Ndihmon ne detoksifikimin e organizmit 
Perdoret si deodorant natyral
Tajton venat e zmadhuara (varicet) dhe celulitin

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i selvisë përdoret për trajtimin e dhimbjeve muskulare, stopimin e rënies së flokëve.
Ka veti anti inflamatore dhe anti bakteriale.
Kuron plagët dhe rigjeneron shenjat e tyre.
Ndihmon në detoksifikimin e organizmit.
Përdoret si deodorant natyral.
Tajton venat e zmadhuara (variçet) dhe celulitin.

8904061207953
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: