Na ndiqni në Facebook

Instrumente Muzikore

Instrumenta Muzikore

Instrumente Muzikore

Filtrat aktiv

Çmimi 68 000 Lek

Soundsation Bateri (xhez) elektronik REALKIT-ONE

Realkit One eshte nje drumset elektronik i gjenerates se fundit te dizajnuar per bateristin i cili deshiron te afrohet me shume me studimin e instrumenti

Transport i Shpejtë
68 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 56 000 Lek

Proel Amplifikator HPX1200

Me kombinimin e fazave të fuqishme te prodhimit ne klasen AB dhe nje furnizim te besueshem me energji switching, HPX1200 mund te jape 1200 watt total me ngarkese 2 ohm duke e bere ate nje burim shume te pershtatshem te fuqisë edhe nga me te kerkuara te perforcimit te zerit

Transport i Shpejtë
56 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 64 000 Lek

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

Transport i Shpejtë
64 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Klarinetë studimi
  • Në aksion!
Çmimi 27 500 Lek

Klarinete studimi SCLAS-10

Marka : Soundsation
Modeli : SCL-10 (Gjysem bohem )

Transport i Shpejtë
27 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Buffet Klarinete B12
  • Në aksion!
Çmimi 63 000 Lek

Buffet Klarinete B12

Marka : Buffet Model : B12

Transport i Shpejtë
63 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 19 000 Lek

MEDELI Tastiere 5-Oktave M5

TASTIERE MEDELI 5-OKTAVE M5
Permasat: 940 x 356 x 136 mm
Pesha: 3.75k

Transport i Shpejtë
19 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Hark violine format 1/4
  • Në aksion!
Çmimi 1 700 Lek

Hark violine format 1/4

I pershtatur per violine me madhesi 1/4
Shkop gjashtekendor
Shkop me cilesi te larte brazilwood

Transport i Shpejtë
1 700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Suport kitare universale Soundsation
  • Në aksion!
Çmimi 2 200 Lek

Soundsation Suport kitare universale

E bere prej celiku te lehte
Pikat e kontaktit te mbuluara me gome kunder gervishtjeve
Pershtatet te gjithe kitare dhe basses
Nje strukture e palosshme e stilit
Dimensioni 42 cm (H) 20-35 cm (W)
Pesha 1,8 kg

Transport i Shpejtë
2 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 75 000 Lek

ORLA Stage Studio Piano digjitale ngjyre e zeze

Piano Digitale ORLA Stage Studio e zezë
Ajo perfshin instrumente per muzikante plotesisht te arsimuar dhe per te rinjte te cilet po fillojne vetem udhetimin e tyre magjepses ne boten e pianos.

Transport i Shpejtë
75 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 000 Lek

Medeli Tastiere A100

TASTIERE 100A
Dimensionet (WxDxH): 970 x 370 x 142 mm
Pesha: 6 Kg

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 23 000 Lek

Soundsation Amplifikator Zeus A-300

Amplifikator Soundsation Zeus A-300
Transformator me cilesi te larte dhe me performance te larte

Transport i Shpejtë
23 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Led Projectors
  • Në aksion!
Çmimi 26 000 Lek

Led Projektor Modeli SG SLIMPAR 12

Marka : Sagitter
Model : SG SLIMPAR12
Pesha neto: 2,1 kg
Permasat: 257x130x240 mm
Stili ABS, ngjyre e zeze
Ekran i kuq i LED
Pika montimi: kllapa e dyfishte e rregullueshme

Transport i Shpejtë
26 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 23 000 Lek

Medeli Tastiere modeli M211K

TASTIERE MEDELI M211K
Dimensionet: 943 x 316 x 101 mm

Transport i Shpejtë
23 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Hark violine format 4/4
  • Në aksion!
Çmimi 1 900 Lek

Soundsation Hark violine format 4/4

Marka :Soundsation
Model : AT-VN 4/4 Student line
Gjatesia 72 cm
Pershtatet me violina me madhesi 4/4 

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kitare Elektrike
  • Në aksion!
Çmimi 18 000 Lek

Kitare Elektrike ROCKER

Kitare Elektrike

Transport i Shpejtë
18 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 100 Lek

NOVA SHKOPA XHEZI N5BN

SHKOPA XHEZI NOVA N5BN

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 000 Lek

Soundsation Amplifikator Zeus A-900

Modalitetet Stereo / paralele / të bridged-mono
Transformator me cilesi te larte me performance te larte
Dizajn 2U Shasia

Transport i Shpejtë
34 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 300 Lek

PROEL Suport mikrofoni modeli RSM100BK

Suport mikrofoni PROEL RSM100BK
Lartesia minimale: 950 mm
Lartesia maksimale: 1600 mm
Pesha: 2,65 kg

Transport i Shpejtë
3 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 e Bardhe
Piano e nisur nga kompania  italiane ORLA është konceptualisht e bazuar në modelin popullor CDP 10, por ka pasur një përmirësim të ndjeshëm në veçanti të shpejtësisë së tastierës dhe sistemit të brendshëm të zërit. 

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Violine Profesionale
  • Në aksion!
Çmimi 29 000 Lek
5 Review(s) 

Violine Profesionale Soundsation 4/4

Violinë profesionale Soundsation formati 4/4
4/4 Violine me mbajtesen dhe harkun

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )
  • Në aksion!
Çmimi 29 000 Lek

Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )

Kitare klasike profesionale, Toledo (Alejandro )
Tastiera: Palisander
Ura: Palisander
Lidhja: panje me saten
Llojet: D\'Addario XP

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje