Kamer Wireless
  • Kamer Wireless
  • Kamer Wireless
  • Kamer Wireless

IP kamer wireless

IP Camera Wireless
Rezolucioni 2 Mpx IP Camera Wireless
Suporton karte memorie deri ne 128 GB per regjistrim.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Karakteristikat e produktit:
-Rezolucioni 2 Mpx IP Camera Wireless
-Kamer e integruar, Sensor Temperature dhe Motion Detection ku krahas filmimit mund te perdoret dhe sistem   Dedektimi apo temperature ambienti.
-Suporton karte memorie deri ne 128 GB per regjistrim.
-Aplikacion Mobile per te survejuar ne cdo kohe shtepine,zyren apo cdo ambient tjeter.

kamera
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: