JARDIN D'OLEANE ARGJILE GASUL CHIPS 200gr
  • JARDIN D'OLEANE ARGJILE GASUL CHIPS 200gr
  • null

JARDIN D'OLEANE ARGJILE GASUL CHIPS 200gr

Argjile Gasuli largon qelizat e vdekura, rrit elasticitetin e lekures, largon celulitin, trajton rrudhat, minimizon poret, balancon yndyren, largon aknet dhe balancon ngjyren e pabarabarte te lekures

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gasuli ndryshe nga argjilat e tjera, të cilat mund të gjenden edhe në vende të tjera të botës, ka avantazhin e origjinës së tij marokene. Tradicionalisht është nxjerrë nga depozitat e lashta të argjilës brenda maleve Atlas të Marokut dhe vetëm argjila e nxjerrë prej këtyre maleve mund të mbajë emrin Gasul. Gasuli është i pasur me minerale si hekuri, bakri, silici, magnezi, natriumi, litiumi, kaliumi, mangani, fosfori, silikoni, seleni, kalciumi etj. Karakteristika e gasulit është vetia e jashtëzakonshme absorbuese, ajo ndihmon në nxjerrjen e baktereve, helmeve, kimikateve, papastërtive dhe mikro-grimcave të tjera të sipërfaqes së lëkurës , duke lënë pas mineralet në vend të tyre.
Argjila Gasul përdoret për lëkurën, flokët, trupin dhe dobitë e saj janë të jashtëzakonshme. Përtej vetive detoksifikuese, Gasuli largon qelizat e vdekura, rrit elasticitetin e lëkurës, largon celulitin, trajton rrudhat, minimizon poret, balancon yndyrën, largon aknet dhe balancon ngjyrën e pabarabartë të lëkurës. Balancon yndyrën te flokët, trajton zbokthin, trash dhe zgjat flokët.

3760200180427
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: