JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK I FARES SE KAJSISE 60ml
  • JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK I FARES SE KAJSISE 60ml
  • null

JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK I FARES SE KAJSISE 60ml

Zvogelon poretTonifikon lekuren Qeteson psoriazen dhe ekzemat  Perdoret ne seanca masazhi

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i farës së kajsisë është vaji ideal për kujdesin ndaj lëkurës. Duke u kombinuar me mjaltë, sheqer e duke e përdorur si scrub, rigjeneron e ushqen lëkurën.
Zvogëlon poret, tonifikon lëkurën e qetëson psoriazën dhe ekzemat në sajë të efektit relaksues që ka në lëkurë.
Mund të përdoret për problemet me skalpin e thatë për të kuruar zbokthin.
Gjithashtu vaji i farës së kajsisë përdoret në seanca masazhi pasi përthithet shpejt nga lëkura duke mos e lënë atë të yndyrshme, ka veti anti-inflamatore dhe qetëson muskujt dhe lëkurën.

3760200180014
16 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: