JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK KARROTE ANTIRRUDHE 60ml
  • JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK KARROTE ANTIRRUDHE 60ml
  • null

JARDIN D'OLEANE VAJ KOZMETIK KARROTE ANTIRRUDHE 60ml

Vaj karrote qe sherben si nje antirrudhe, mbron dhe ushqen lekurenLargon qelizat e vdekura ne lekure dhe ndryshon tonin e saj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

VAJ KAROTE
Sasia: 60 ml
Vaji i Karotës është i pasur me vitaminën A dhe C.
Ai shërben si një antirrudhë, mbron dhe ushqen lëkurën.
Largon qelizat e vdekura në lëkurë dhe ndryshon tonin e saj.
Të gjitha produktet e kompanisë Jardin D`Oleane janë të çertifikuara dhe i nënshtrohen testit laboratorik.
Për të siguruar cilësinë më të lartë në nivel botëror, për nxjerrjen e vajrave, përdor teknologjinë më të fundit me presim të ftohtë.

3760200180540
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: