Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Kamera dhe Pajisje Dixhitale

Miresevini tek seksioni i kamera digitale, kamera te fshehta, kamera wifi, kamera sigurie ku mund te gjeni te gjitha produktet qe ju jeni te interesuar vetem tek Immense.al

Kamera dhe Pajisje Dixhitale

Filtrat aktiv

Syze me kamera
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 1 300 Lek

Syze me kamera

Syze me kamera

Transport i Shpejtë
1 300 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 1 000 Lek

Imitim kamere sigurimi me LED Sensor

Imitim kamere sigurimi me LED Sensor
Regjistrimi i dritës së kuqe LED
Lehtë për tu instaluar (përfshirë hardware)

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 700 Lek

Kamera parkimi

Kamera parkimi
Ngjyra: E zezë
Sensori i imazhit: CCD
Shkalla e lartë e hidroizolimit: Ip68

Transport i Shpejtë
1 700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 600 Lek

Domme Kamera 2 Mpx

Kamer 2 Mpx Domme
Rezolucioni 1920 X 1080
Lente 2.8mm fikse F2.0
Kend shikimi 106° IR 30m
Smart IR

Transport i Shpejtë
3 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 790 Lek

Mini bullet kamera 2 Mpx

Mini bullet kamera 2 Mpx
Sensori 1/2.7" CMOS
Rezolucioni 1920 X 1080, Max 30fps Lente 3.6mm fikse F2.0
Kend shikimi 87.5° IR 20m

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

Kamer Sigurie Bullet IR 80 Metra

Kamer Sigurie Bullet IR 80 Metra
Rezolucioni 1920 X 1080
Max 30fps
Lente 3.6mm fikse F2.0
Kënd shikimi 89.9°

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 11 000 Lek

DVR 4 kanale Full HD

DVR per Kamera Analoge 4 Kanale
Suporton HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP deri në 6MP inpute video Max 4 + 2 kanale IP kamera
Max 48 Mbps
Nderfaqja hyrese e brezit te hyrjes 1 HDMI, 1 VGA
Rezolucioni Full HD Multi-Screen Display 1/4/6/9/16

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 790 Lek

Kamer Mini Domme 2 Mpx

Kamer Domme 2 mpx Ir 20 metra
Rezolucioni 1920 X 1080
Max 30fps
Lente 3.6mm fikse F1.85
Kënd shikimi 89.9° IR 20m

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kamera e fshehte LLAMPE
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 6 700 Lek

Kamera e fshehte LLAMPE

Kamera e Fshehte llampe wifi

Transport i Shpejtë
6 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Set Kamera 2 Mpx
  • Në aksion!
Çmimi 32 000 Lek

Set Kamera Survejimi 2 Mpx

Set Kamera 2 Mpx , DVR 4 Kanale Full HD 2 Kamera 2 Mpx Ushqyes & Konektore

Transport i Shpejtë
32 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 900 Lek

Kamer Wireless 2 Mpx

Kamer Wireless 2 Mpx
2Megapixel progressive CMOS 2MP(1920 x 1080)
Night Vision: 10m(33ft) distance 2.8mm fixed lens 

Transport i Shpejtë
6 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 30 000 Lek

Set Kamera Sigurie HikVizion

Set Kamera Sigurie HikVizion 2 MPX
Kiti përmban DVR 4 Kanale 2 Mpx 
H265+ 2 Kamera Dome(për ambiente të brendshme)

Transport i Shpejtë
30 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 80 Lek

KONEKTORE BNC (Bayonet Neill-Concelman)

Konektore BNC
Konektori BNC (Bayonet Neill-Concelman) është një lidhës miniaturë i shpejtë i lidhjes / shkëputjes së radio frekuencës që përdoret për kabllo koaksiale.

Transport i Shpejtë
80 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Karikues energjie12V5A per PC

- Paketa perfshin:
- 1 x percjelles i rrymes (90cm kabllo)
- 1 x Kablloja e energjise (100cm)

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Furnizues energjie 12V10A

Tensioni i hyrjes 12V
Modeli Furnizimi me energji 12V 10A

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 79 000 Lek

Flir pakete kamerash sigurie

Bundle Analoge FLIR Full HD
Pikat kryesore të produktit
Regjistroni nga dhe menaxhoni deri në 4 kamera 1080p

Transport i Shpejtë
79 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Mikrofon me ze degjon permes murit

Mikrofon me ze qe degjon permes muritAudio Output: Kufje ose altoparlant me ze te larte per te degjuar ose regjistruarTemperatura e punes: -20 +50Fuqia: E ndertuar në baterine e ringarkueshmeMaterialet: Plastik i formuar me amplifikator të brendshem te zeritNgjyra: E zezePermasat: 36 x 57mm / 1.42 x 2.24in (Dia x L)Pesha neto: 82g / 2.89ozMe bateri litiumi të inkorporuar, ngarkuar për 24 orëKonsumi: 10 mA
Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje