Na ndiqni në Facebook

Karroca & Ndenjese per femije

Ketu do te gjeni produkte te tilla si: Karroca per femije , set karrocash, ndenjese per automjete, karrige portative, karrige ushqimi te cilat ofrojne siguri maksimale dhe rehati per bebet tuaja ne Immenseplatform

Karroca & Ndenjese per femije

Filtrat aktiv

Çmimi 65 000 Lek

Aziamor Privilege Set karroce blu

Trio eshte i perbere nga: ndenjese per automjete i pershtatshem per muajt e pare te femijes. Ajo vjen me nje doreze praktike mbajtese, te rregullueshme mbrapa me 3 pozicione dhe mund te perdoret nga lindja deri ne 10 kg, pajisur me bazen e ajrosjes, mbeshtetes i rregullueshem, doreze praktike mbajtese.
Set karroce Aziamor Privilege Blu i perbere nga ndenjese per automjete,djep dhe karroca e sigurt dhe praktike.

Transport i Shpejtë
65 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 65 000 Lek

Aziamor Privilege Set karroce e kuqe

Set Karroce Aziamor Privilege ngjyre e kuqe, nje trio praktike dhe shume funksionale.
Trio eshte i perbere nga: ndenjese per automjete i pershtatshem per muajt e pare te femijes. Ajo vjen me nje doreze praktike mbajtese, te rregullueshme mbrapa me 3 pozicione dhe mund te perdoret nga lindja deri ne 10 kg, pajisur me bazen e ajrosjes, mbeshtetes i rregullueshem, doreze praktike mbajtese.

Transport i Shpejtë
65 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Set Karroce platino

Set Karroce e markes Inglesina Otutto Delux Platino
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani nkarroce
E perbere nga : karroca,ndenjesja e makines,djep,cante per aksesoret, mbulese per aksesore, mushama mbulese etj
Nje set shume funksional dhe mjaft praktik.

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Delux Set Karroce ngjyre gri

Set Karroce Inglesina Otutto Delux Grey pershtatshme për femije nga 0 muaj e siper
Set mjaft funksional dhe i pershtatshem per bebat tuaj
Shtrat i rehatshem dhe portativ
Skeleti hapet dhe mbyllet me nje dore
Perfshin mbeshtetese per kembe dhe mbrojtese nga uji

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Set Karroce Canapa (Marina)

Set Karroce Inglesina Otutto Canapa (Marina)
Me peshe deri ne 9 kg
Seti perbehet nga:
1) kosh
2) karroce
3) seggiolino
4) çante
Pajisje shtese:
Mbulese per kembet
Cante per aksesoret e femijes
Mushama kundra ujit 
Mbeshtetja per djep

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Delux Set Karroce ngjyre blu

Set Karroce Inglesina Otutto Delux 
3 ne nje karroce e pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper
Skeleti hapet dhe mbyllet me nje dore
Përfshin ndenjese per makine, canten e mamase ,mbeshtetese per kembe dhe mbrojtese nga uji

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Delux Set Karroce

Set Karroce Inglesina Otutto Delux Sand ofron rehati dhe siguri maksimale per femijet tuaj
Set Karroce Inglesina Otutto Delux Sand qe dallon per stilin e saj  te rafinuar dhe ne te cilin çdo detaj eshte projektuar per te ofruar rehati dhe siguri maksimale per femijen tuaj dhe pervojen me te kendshme per ju.
Karroca eshte e rehatshme dhe e gjere per te akomoduar bebin tuaj qe nga muajt e par dhe per ta mbajtur ate ne çdo sezon fale mbuleses se kembeve, mbuleses se shiut dhe tendes se ventiluar. 

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 130 000 Lek

Inglesina Trilogy Optical Set Karroce

Set Karroce Inglesina Trilogy Optical Navy ngjyre blu per ti ofruar siguri dhe rehati bebit tuaj
Karroca me 4 rrota. Karroca gjithashtu mbyllet duke perfshire edhe sediljen, si para rruges dhe para nenes
Ndenjese/vend portativ me kapak
Mbulese
Ndenjese makine Huggy per bebat qe nga lindja 0+
Kosh i bollshem dhe i gjere
Mbulesa e kembeve dhe e shiut 

Transport i Shpejtë
130 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 130 000 Lek

Inglesina Trilogy Peggy Set Karroce ngjyre roze

Set Karroce Inglesina Trilogy Peggy ngjyre roze
Stroller modular 3in1 TRILOGY - PEGGY PINK - eshte projektuar posaçerisht per te siguruar komoditetin dhe sigurine e femijes dhe per te siguruar lehtesine e prinderve ne perdorim te perditshem. Sistemi i palosjes, si nje ombrelle, qe lejon qe trilogjia te paloset dhe te shtrihet me nje dore, eshte e patentuar nga Inglesina.
E perfshire dhe canta e cila ju ndihmon te keni me vete gjithcka qe ju duhet,ndenjesja e makines,karroca dhe djepi dhe aksesore shtese.

Transport i Shpejtë
130 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Delux Set Karroce Sorrento

Set Karroce Inglesina Otutto Delux Sorrento
Sistemi i persosur 3-ne-1 per ata qe e duan traditen dhe elegancen romantike pa hequr dore nga funksionaliteti
Forma e mbeshteteses eshte e bute, thjesht e persosur per muajt e pare
Sistem trijo i aksesueshem dhe mjaft funksional i cili ofron siguri dhe komoditet maksimal per femijet tuaj,i shoqeruar bashke me canten e domosdoshme per te pasur gjithçka qe ju nevojitet me vete.

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 130 000 Lek

Inglesina Trilogy Set Karroce ngjyre kapucino

Set Karroce Inglesina Trilogy ngjyrë kapucino
Karroce per femijet me 4 rrota e markes Inglesina.
Set per cilindo qe kerkon per rehati dhe mireqenie te plote per foshnjen tuaj, me ekstra qese dhe sisteme te kondicionimit te ajrit, perdorim te lehte dhe praktik ne çdo kohe
.     
Shasia eshte e disponueshme ne ngjyre te erret kapucinoje.

Transport i Shpejtë
130 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 130 000 Lek

Inglesina Artic Set Karroce ngjyre blu

Set Karroce Inglesina Artic Blue, dyshja per ata qe kerkojne rehati dhe mireqenie te plote per femijen e tyre
Karroce që garanton rehati maksimale nga muajt e pare te jetes ne saje te sediljes se gjere dhe te mbuleses se bute te mbushur, plotesisht te mbeshtetur
Perfshin karroce dore, ngritese dhe pushchair, mbulese per kembet, jastek, mbajtese pijesh dhe koshi.
Projektuar dhe prodhuar në Itali.

Transport i Shpejtë
130 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 130 000 Lek

Inglesina Set Karroce ngjyre e kuqe rubin

Set Karroce Inglesina ngjyre e kuqe rubin
Set per cilindo qe kërkon per rehati dhe mireqenie te plote per foshnjen tuaj, me ekstra qese dhe sisteme te kondicionimit te ajrit, përdorim te lehte dhe praktik ne çdo kohe
Ndenjesa mund te instalohet nga te dy anet 
Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu mare kudo me vete
Një karrocë fantastike për t\'i bërë bebat tuaj të ndihen rehat.

Transport i Shpejtë
130 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 125 000 Lek

Foppapedretti Set Karroce e gjelber

Set Karroce Foppapedretti e gjelber i perbere nga driri italian
Sistemi i kombinuar  është trio i parë në botë me një skelet druri dhe alumini. Lehtë dhe shpejt, karroca me rrota mund të montohet, karrocë është e kthyeshme përballë rrugës dhe nënës.Elegante dhe origjinale me timonin prej lëkure, iWood është mbi të gjitha një trio ekologjike dhe inovative: druri, i bërë në Itali është i certifikuar nga FSC, vjen vetëm nga pyje të mbrojtura, është testuar për t\'i bërë ballë agjentëve atmosferikë.
Nje trio ekologjike dhe mjaft elegante per cdo femije.

Transport i Shpejtë
125 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 125 000 Lek

Foppapedretti i Wood Coral Set Karroce

Set Karroce Foppapedretti i Wood Coral 
Trio i pare me nje skelet druri dhe alumini , i lehte dhe i shpejte dhe mjaft elegante.
Elegante dhe origjinale me timonin prej lëkure, iWood është mbi të gjitha një trio ekologjike dhe inovative: druri, i bërë në Itali është i certifikuar nga FSC, vjen vetëm nga pyje të mbrojtura, është testuar për t\'i bërë ballë agjentëve atmosferikë. Ai gjithashtu përfshin një qese praktike me ndarje të brendshme.

Transport i Shpejtë
125 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 125 000 Lek

Foppapedretti I Wood Jeans Set Karroce

Stroller package Foppapedretti I Wood Jeans
Origjinale dhe e rafinuar, por edhe praktike dhe funksionale
Trio me të vërtetë unike dhe inovative, dhe gjithashtu super modeste, në sajë të kombinimit të aluminit dhe drurit: në mënyrë praktike dhe të shpejtë në skelet mund të mblidhni lehtesisht karrocën , karrocë me një vend të kthyeshëm përballë nënës. iWood është gjithashtu shumë i famshem në sajë të rrotave të mëdha dhe mbyllet lehtë, duke marrë pak hapësirë.

Transport i Shpejtë
125 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 85 000 Lek

Foppapedretti Set Karroce

Set Karroce Foppapedretti I Wood Fashion me kornize druri dhe alumini, pra me nje dizajn fantastik e perbere nga canta,karroca,ndjenjesja e makines mbulesa e shiut, mbulsa e kembeve dhe canta me ndarje te shumefishta
Kjo mund te jete karroca ideale me nje dizajn fantastik
Dizejnuar qe per muajt e pare te femijes
E siguron femijen me 5 pika

Transport i Shpejtë
85 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 125 000 Lek

Foppapedretti I Wood Classic Set Karroce

Set Karroce Foppapedretti  I Wood Classic
Origjinale dhe e rafinuar, por edhe praktike dhe funksionale.
Perbere nga:
- karroce portative 
- Ndenjesja e makines per bebe te sapolindur dhe per muajt e tjere (0+) (0-13 kg)
- mbulesa e shiut ne karroce
- shporta e poshtme- mbulesen e kembeve - mbrojtese e kraheve
- canta me tavolinen portative
- doreze lekure te faux, te rregullueshme ne pozicione te shumefishta
- mbulesa me pelhure

Transport i Shpejtë
125 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 78 000 Lek

Foppapedretti super Tres Avorio Set Karroce

Set Karroce Foppapedretti  Super Tres Avorio
Sistemi Supertres eshte nje trio praktike dhe mjaft funksionale 
Korniza prej alumini mund të vendoset shpejt dhe me lehtësi me dorezën praktike të mbajteses, ndenjesja e foshnjës mund të përdoret në makinë për muajt e parë. Sistemi Supertres është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, nga klasike deri në ato në modë dhe është shumë e lehtë për t\'u mbyllur.

Transport i Shpejtë
78 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 78 000 Lek

Foppapedreti 3chic Elegant Set Karroce

Set Karroce Foppa Pedreti 3chic Elegant me shportë per te porsalindurit,ndenjese per makine, cante shpine te plote, mbulese kembesh, mushama shiu, karroca me nje doreze lekure, dhe nje shasi prej alumini te lehte
Selia mund te vendoset ne te dy drejtimet
Rregullimi i mbeshteteses se shtylles kurrizore ne 3 pozicione
Mbulimi per kushtet e keqija te motit

Transport i Shpejtë
78 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 103 000 Lek

Foppapedretti Myo Honey Set Karroce

Set Karroce Foppa Pedreti Myo Honey
Myo Platinum është një sistem trio me dizajn inovativ. Në një kornizë të lehtë alumini ju mund të montoni shpejt dhe lehtë një kovë të ngurtë, një ndenjëse për automjetet që përdoret si një vend makine për muajt e parë dhe një vend modern. Selia kthehet në të dyja pozicionet me një hap të thjeshtë, pa pasur nevojë të lëvize fëmijën.TVRDA Corpi përshtatshëm për muajt e parë të fëmijës suaj.

Transport i Shpejtë
103 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 55 000 Lek

Set Karroce Foppapedretti Bikini Plus

Set Karroce Foppa Pedreti Bikini Plus
Perbehet nga:
1) kosh
2) karroca
3) seggiolino
4) çanta

Transport i Shpejtë
55 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 112 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce ngjyre e kuqe

Set Karroce PEG Perego Book 51 S ngjyre e kuqe
Nje karroce elegante dhe unike ne aspektin e performances, teknologjise dhe madhesise, 51 cm e gjere
Kjo karrocë është ndër më të famshmet në teknologjinë italiane, për dizajnimin dhe përsosmërinë. 
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe mbyllet si një libër edhe kur është i bashkangjitur kapësja (në dispozicion veç e veç) ose njësia e sediljes. Ajo është shume e manovrueshme

Transport i Shpejtë
112 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 134 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce ngjyre e zeze

Set Karroce PEG Perego Book 51 S Noir
Nje karroce elegante dhe unike ne aspektin e performances, teknologjise dhe madhesise, 51 cm e gjere.
Kjo karrocë është ndër më të famshmet në teknologjinë italiane, për dizajnimin dhe përsosmërinë. 
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe zbrazet si një libër edhe kur është i bashkangjitur kapësja (në dispozicion veç e veç) ose njësia e sediljes. Ajo është jashtëzakonisht e manovrueshme.

Transport i Shpejtë
134 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 134 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce ngjyre bezhe

Set Karroce PEG Perego Book 51 S ngjyre bezhe
Nje karroce elegante dhe unike në aspektin e performances, teknologjise dhe madhesise, vetem 51 cm e gjere.
Kjo karrocë është ndër më të famshmet në teknologjinë italiane, për dizajnimin dhe përsosmërinë. 
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe zbrazet si një libër gjithashtu eshte shume e manovrueshme.

Transport i Shpejtë
134 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 135 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set karroce

Set karroce PEG Perego Book 51 S
Një karrocë elegante dhe unike në aspektin e performancës, teknologjisë dhe madhësisë, vetëm 51cm e gjerë.  
Kjo karroce eshte nder me te famshmet ne teknologjine italiane, per dizajnimin dhe persosmerine. 
Prodhuar ne Itali.
Një set i cili përfshin gjithcka  për ti bërë bebat tuaj të ndihen rehat kudo dhe kurdo.

Transport i Shpejtë
135 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 135 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce breeze coral

Set Karroce PEG Perego Book  51 S Breeze coral
Kjo karroce eshte nder me te famshmet ne teknologjinë italiane, per dizajnimin dhe persosmerine,me gjeresi 51 cm.
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe zbrazet si një libër edhe kur është i bashkangjitur kapësja (në dispozicion veç e veç) ose njësia e sediljes. Ajo është jashtëzakonisht e manovrueshme dhe .pershtatet me te gjithe sipefaqet.
Aksesorë : mbajtës biberoni, tendë tyli për mushkonjat, jastëk baby, ombrellë, mbulesë për këmbët, mbulesë nga shiu  cantë, rrota te jashtme. 

Transport i Shpejtë
135 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 134 500 Lek

PEG Perego Book 51S Set Karroce ngjyre blu

Set Karroce PEG Perego Book 51 S ngjyre blu
Një karrocë elegante dhe unike në aspektin e performancës, teknologjisë dhe madhësisë, vetëm 51 cm e gjerë.  Kjo karrocë është ndër më të famshmet në teknologjinë italiane, për dizajnimin dhe përsosmërinë. 
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe zbrazet si një libër edhe kur është i bashkangjitur kapësja (në dispozicion veç e veç) ose njësia e sediljes. Ajo është jashtëzakonisht e manovrueshme
Një set i cili perfshin gjithcka  për ti bërë bebat tuaj të ndihen rehat kudo dhe kurdo.

Transport i Shpejtë
134 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 135 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce Elo

Set Karroce PEG Perego Book 51 S Elo
Një karrocë elegante dhe unike në aspektin e performancës, teknologjisë dhe madhësisë, vetëm 51 cm e gjerë.  Kjo karrocë është ndër më të famshmet në teknologjinë italiane, për dizajnimin dhe përsosmërinë. 
E vetmja në llojin e saj: me një trajtim të lëkurës, shasia hapet dhe zbrazet si një libër edhe kur është i bashkangjitur kapësja (në dispozicion veç e veç) ose njësia e sediljes. Ajo është jashtëzakonisht e manovrueshme
 

Transport i Shpejtë
135 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 112 500 Lek

PEG Perego Book 51 S Set Karroce

Set Karroce PEG Perego Book 51 S XLGN
I përshtatshëm qe nga lindja (0 muajsh)
Karrocë e kthyeshme 
Ndenjese e makinës përshtatshme për 0+ (0-13kg)
Bazë alumini
Mbyllur si një libër
3 ne 1 set mjaft funksional , I pershtatshem qe nga lindja (0 muajsh)

Transport i Shpejtë
112 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje