Compass Karroce teke per femije art.832 col 132
  • Compass Karroce teke per femije art.832 col 132

Karroce elegante teke per femije Compass art.832 col 132

Compass Karroce teke per femije art.832 col 132
Nje karroce per femije me shume elgance dhe hijeshi
Dimensioni
I hapur: W 48,5 - D 81,5 - H 104 cm.
I palosur: W 48,5 - D 25 - H 57 cm.
Pesha 6.9 Kg.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
22 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Karroce per femije Compass shume elegant dhe cilesore art.832 col 132
Karroce ka peshë te lehtë (vetëm 6.9 kg) dhe kompakt (vetëm 57 cm. H), me skelet alumini,
kapak qe zgjatet dhe bëhet një mbrojtese me rrjeta kundër mushkonjave, mbështetëse shumë-pozicionale që mund të përdoret nga lindja me hapje anësore që janë ideale në motin më të nxehtë,  dorezë e lidhur me një sistem të palosjes me një dorë, mbështetëse të rregullueshme në lartësi, rrota përpara me sistemin e kyçjes / lirimit on/off dhe rrotat e pasme me frenë të sinkronizuar, pezullim para dhe mbrapa të butë, rrip sigurimi me 5 pika.
Mbulesë kompakte; qëndron drejtë kur paloset dhe është e lehtë për t'u tërhequr në sajë të dorezës së karrocës.
Aksesorët e përfshirë: tende, mbulesa e kembeve, qesja mbajtese, rrjeta kundër mushkonjave, mbulesa shiu, shportë.
Mosha e përdorimit: 0-36 muaj;
Copa lahet në 30 ° C.

compass col132
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: