Fletto Karroce teke per femije art.821 col 110
  • Fletto Karroce teke per femije art.821 col 110
  • Karroce teke per femije Fletto art.821 col 110
  • Karroce teke per femije Fletto art.821 col 110
  • Karroce teke per femije Fletto art.821 col 110

Karroce teke per femije Fletto art.821 col 110

Fletto Karroce teke per femije art.821 col 110
Dimensioni:
Hapur: L 51 - W 80 - H 101,5 cm
I palosur: L 51 - W 26,5 - H 76 / 66,5 cm
Pesha 4,2 kg

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
18 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mosha e përdorimit: 0-36 muaj;
Karakteristikat: karroce me peshë te lehtë (vetëm 4.2 kg) dhe
kompakt (vetëm 76 cm në lartësi), me skelet alumini, mbështetëse
shumë-pozicionale të përshtatshme nga lindja, doreza, shporta e
lëvizshme, rrotat e përparme me sistemin e mbylljes /
frena e sinkronizuar,
5-pika sigurimi, cante pazari.
Pajisje të përfshira: një tendë, mbulese shiu, shporta e blerjes.

fletto col110
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: