Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kase Silikoni per Iphone 7Plus
 • Kasa Silikoni per Iphone 5,6,6+,7,7+,8,X
 • Kasa Silikoni per Iphone 5,6,6+,7,7+,8,X
 • Kasa Silikoni per Iphone 5,6,6+,7,7+,8,X

Kasa Silikoni per Iphone 5,6,6+,7,7+,8,X

Case Silikoni per Iphone 7+
Cilësi e vertete e larte me lekure simplistike
Ruajtja e formes origjinale te iPhone
Nje kase me te vertet praktike dhe e lehte

 • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
 • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
800 Lek
me TVSH
Ngjyra
 • Blu
 • Portokalli
 • Kuqe
 • Jeshile
 • Roze
 • GOLD
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Cilësi e vërtetë e lartë me lëkure simplistike
Dizajn i shkëlqyeshëm
Ruajtja e formës origjinale të iPhone
Hapsirë e përshtatshme për vendin e karikimit
Një kasë vërtet praktike!

casaiphone7plus
49 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj