Na ndiqni në Facebook

Kategorite

Kategorite

Filtrat aktiv

Çmimi 56 000 Lek

Proel Amplifikator HPX1200

Me kombinimin e fazave të fuqishme te prodhimit ne klasen AB dhe nje furnizim te besueshem me energji switching, HPX1200 mund te jape 1200 watt total me ngarkese 2 ohm duke e bere ate nje burim shume te pershtatshem te fuqisë edhe nga me te kerkuara te perforcimit te zerit

Transport i Shpejtë
56 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Power Bank 5000mAh per Smartphone

Power Bank 5000mAh per Smartphone
Kapaciteti i baterisë (mAh): 4001-5000
Ngjyra: e Bardhë
Madhësia e produktit (L x H x H): 7,40 x 5,20 x 1,80 cm / 2,91 x 2,05 x 0,71 inç
Dizajni i posaçëm, treguesi i baterisë inteligjente për të mbrojtur sytë

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 64 000 Lek

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

Transport i Shpejtë
64 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 13 000 Lek

Kosh femijesh per te luajtur CAM Lusso

Kosh femijesh per te luajtur,CAM Lusso
Tenda e cirkut per te luajtur me kukulla dhe lojrat te vogla të dizajnuara per te ofruar stimuj te gjalle dhe argetues.
Mbulesa e tapetit lahet ne lavatrice(30 °c).
 Box Brevi Mondo Circon eshte portative dhe lehtesisht e transportueshme.

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 65 000 Lek

Aziamor Privilege Set karroce blu

Trio eshte i perbere nga: ndenjese per automjete i pershtatshem per muajt e pare te femijes. Ajo vjen me nje doreze praktike mbajtese, te rregullueshme mbrapa me 3 pozicione dhe mund te perdoret nga lindja deri ne 10 kg, pajisur me bazen e ajrosjes, mbeshtetes i rregullueshem, doreze praktike mbajtese.
Set karroce Aziamor Privilege Blu i perbere nga ndenjese per automjete,djep dhe karroca e sigurt dhe praktike.

Transport i Shpejtë
65 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 990 Lek

DSP BLENDER 6/1 MODELI KM1049

Blender perdoret per pergatitjen e:

    leng frutash
    veze
    grirese mishi
    bluarje te ushqimeve

Transport i Shpejtë
5 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Grandstream Telefoni IP
  • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Android IP Phone
  • Në aksion!
Çmimi 45 000 Lek

Telefon IP me sistem Android Grandstream

Telefoni IP me sistem Android Grandstream ekran LCD 7 "
Ekziston versioni i Android 4.2 dhe ofron qasje te plote ne Google Play Store
Kamera CMOS
7 inç (1024x600) ekran me prekje

Transport i Shpejtë
45 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 500 Lek

Cam KIT vaske per larjen e bebave

Vaske per larjen e bebave Cam KIT
Vaskë për larjen e bebes me skelet mbajtës.
E markës Cam për fëmijë të porsalindur deri në 12 muajsh.
Me dy vende të përshtatura njëri për fëmijët 0-6 dhe tjetri për 6-12 muajsh.
Ka vend për produktet e higjenës.

Transport i Shpejtë
9 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Klarinetë studimi
  • Në aksion!
Çmimi 27 500 Lek

Klarinete studimi SCLAS-10

Marka : Soundsation
Modeli : SCL-10 (Gjysem bohem )

Transport i Shpejtë
27 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Set Karaoke
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 10 000 Lek

Set Karaoke

Set Për Karaoke

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 850 Lek

Karikues wireless per Android dhe iPhone

Karikues Wireless për Android dhe Iphone
Përshtatet me këto modele:
-iPhone 8 / 8Plus, iPhone X.
-Galaxy Note8, S7 / S7 Edge, Galaxy S6 / S6 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus
-Nexus 7 Gen 2 / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6
.


Transport i Shpejtë
1 850 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak forme lope Aziamor ngjyre roze

Uturak Aziamor ngjyre roze ne forme lope me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 
Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 19 000 Lek

MEDELI Tastiere 5-Oktave M5

TASTIERE MEDELI 5-OKTAVE M5
Permasat: 940 x 356 x 136 mm
Pesha: 3.75k

Transport i Shpejtë
19 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Busull Antike
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 6 500 Lek

Busull Antike

Busull Profesionale 

Transport i Shpejtë
6 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 950 Lek

Vere pa alkool 0.0% - TEMPRANILO Red

Tempranillo verë e kuqe vjen nga vreshtat La Mancha (Spanjë). Kjo verë e prodhuar nga rrushi Tempranillo filtrohet në mënyrë të veçantë kështu që nuk ka mbetur asgje gjurme alkooli dhe prandaj edhe certifikuar Halal. Kjo verë e kuqe ka një ngjyrë kafe të gështenjës dhe aromë të frutave të kuqe. Kjo verë halal e kuqe jo-alkoolike prej 0,0% është e shijshme e kombinuar me  mish.

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 800 Lek

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE PER REDUKTIMIN E KOLISTEROLIT 1L

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE 1L
Forcon zemren
Redukton kolesterolin ne gjak
Forcon sistemin imunitar 
Shkaterron qelizat kanceroze
Trajton anemine
Lufton alergjite 
Rigjeneron lekuren
Përmireson sistemin riprodhues dhe sistemin tretes
Rigjeneron melcine

Transport i Shpejtë
4 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Buffet Klarinete B12
  • Në aksion!
Çmimi 63 000 Lek

Buffet Klarinete B12

Marka : Buffet Model : B12

Transport i Shpejtë
63 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje