Na ndiqni në Facebook

Kepuce per Femije

Kepuce per femije nga me te ndryshme si kambale, kepuce me ngjitese, kepuce lekure, atlete per femije, cizme per vajza,atlete me ngjitese per te gjitha moshat dhe shijet i gjeni tek Immenseplatform

Kepuce per Femije

Filtrat aktiv

Çmimi 5 250 Lek

Atlete ngjyrë rozë për vajza

Atlete ngjyrë rozë për vajza
Të rehatshme dhe të kombinueshme me cdo veshje.

Transport i Shpejtë
5 250 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 500 Lek

Atlete ngjyrë blu me xixa për vajza

Atlete ngjyrë blu me xixa për vajza
Të rehatshme dhe të kombinueshme me cdo veshje.

Transport i Shpejtë
5 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 625 Lek

Atlete ngjyrë të zezë për djem

Atlete ngjyrë të zezë për djem
Me një dizajn tërheqës me yje.

Transport i Shpejtë
5 625 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 250 Lek

Balerina për vajza

 Balerina për vajza 

Transport i Shpejtë
5 250 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 625 Lek

Kambale ngjyre blu per djem

Kambale ngjyrë blu për djem 
Te kombinueshme ne cdo stine

Transport i Shpejtë
6 625 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 500 Lek

Kambale unisex ngjyre bezhe

Kambale unisex ngjyrë bezhë
Te kombinueshme ne cdo stine

Transport i Shpejtë
5 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 4 875 Lek

Kepuce te zeza unisex

Kepucë të zeza unisex
Për fëmijë plot stil.

Transport i Shpejtë
4 875 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 000 Lek

Balerina ngjyre te zeza per vajza

Balerina ngjyrë të zezë për vajza
Mjaft tërheqese për të voglat tuaja.

Transport i Shpejtë
5 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 000 Lek

Balerina ngjyrë vishnje për vajza

Balerina ngjyrë vishnje për vajza
Komode dhe terheqese per cdo pjese te dites

Transport i Shpejtë
5 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 750 Lek

Kambale ngjyre blu me xixa per vajza

Kambale ngjyrë blu me xixa për vajza 
Te pershtatshme ne cdo pjese te dites

Transport i Shpejtë
5 750 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Gjysmë çizme ngjyrë të zezë

Gjysmë çizme ngjyrë të zeza unisex
Me nje dizajn terheqes

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 250 Lek

Cizme per vajza ngjyre blu

Çizme për vajza ngjyrë blu
Komode dhe te ngrohta

Transport i Shpejtë
6 250 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 250 Lek

Çizme ngjyrë të zezë për vajza

Çizme ngjyrë të zezë për vajza
Mjaft të ngrohta për këto ditë të ftohta dimri.

Transport i Shpejtë
6 250 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje