Na ndiqni në Facebook

Kitare dhe Aksesore

Nuk ka asgje me emocionuese se blerja e nje kitare te re qe te ndihmon te shprehesh shpirtin ne melodine e muzikes. Ketu do te gjeni te gjitha llojet e kitareve akustike dhe elektronike, elektroakustike per fillestaret, mesataret dhe profesionistet. Gjithashtu ne Immenseplatform.com do te gjeni dhe aksesoret e kitareve

Kitare dhe Aksesore

Filtrat aktiv

Suport kitare universale Soundsation
  • Në aksion!
Çmimi 2 200 Lek

Soundsation Suport kitare universale

E bere prej celiku te lehte
Pikat e kontaktit te mbuluara me gome kunder gervishtjeve
Pershtatet te gjithe kitare dhe basses
Nje strukture e palosshme e stilit
Dimensioni 42 cm (H) 20-35 cm (W)
Pesha 1,8 kg

Transport i Shpejtë
2 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kitare Elektrike
  • Në aksion!
Çmimi 18 000 Lek

Kitare Elektrike ROCKER

Kitare Elektrike

Transport i Shpejtë
18 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )
  • Në aksion!
Çmimi 29 000 Lek

Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )

Kitare klasike profesionale, Toledo (Alejandro )
Tastiera: Palisander
Ura: Palisander
Lidhja: panje me saten
Llojet: D\'Addario XP

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Kitare profesionale akustike
  • Në aksion!
Çmimi 29 000 Lek

Soundsation Kitare profesionale akustike OLYMPIC-DN-GNT

Kitare profesionale akustike
Mbrapa dhe anet: Mahogany
Doreza: Mahogany
Keyboard: Palisander me celesa
Paleta: Mahogany me zbukurim në dru
Lidhja në Black Celluloid në trup
Ura në Palisandër
Maskë Tartarugata
GROVER Mekanika Origjinale
Forma: Dreadnought
Luster me shkelqim
Pajisur me tela Addario XP

Tarifa Transportit : 100 Lek
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 27 000 Lek

SoundSation Kitare Elektroakustike

Kitare Elektroakustike
Marka : SoundSation
Keyboard: palisander
Mekanika: krom
Preamp: Belcat EQ 7545-4
Ngjyra e zezë

Tarifa Transportit : 100 Lek
27 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 100 Lek

Tela kitare akustike D'Addario modeli EJ11

TELA KITARE AKUSTIKE addario EJ11
Paketim i qendrueshem ndaj mjedisit, rezistent ndaj korrozionit per telat qe jane gjithmone te rregullta

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 100 Lek

Tela elektrike D'Addario

TELA KITARE ELEKTRIKE DAddario EXL110BT

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Suport kitare profesional Proel FC720
  • Vetëm online
Çmimi 2 700 Lek

Proel Suport kitare profesional modeli FC720

Suport kitare profesional Proel modeli FC720. Kjo mbeshtetese Proel per kitare eshte mjaft komode dhe praktike me nje cilesi te larte

Transport i Shpejtë
2 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Proel Suport kitare muri FC525

Suport kitare muri Proel FC525
Mbeshtetes ne mur per kitaren elektrike ose akustike me krah te gjate proel eshte ideale per prezatimin e produktit  ne dyqan

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 400 Lek

SoundSation Suport kitare dopio SGS210BK

Sgs-210 Soundsation eshte nje mbeshtetes universal per 2 kitarat ose basset, akustike ose elektrike, me rregullim te lartesise

Transport i Shpejtë
2 400 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 300 Lek

Proel Stol kembe per kitare FC600

Gjeresia: 105 mm
Thellesia: 250 mm
Pesha: 0,65z kg
Ngjyra: e zeze 

Transport i Shpejtë
1 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Pickup Kitare

Pickup kitare

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje