Kitare Elektrike
  • Kitare Elektrike
  • Kitare Elektrike

Kitare Elektrike ROCKER

Kitare Elektrike

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
18 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 07/08/2019

Kitare elektrik e dyfishtë në 3 spirale.
Një seri ROCKER rishikon klasiken: një kitarë elektrike me një trup të dyfishtë me trup të basswood për të siguruar timbër dhe fortësi dhe 3 spirale të vetme për një tingull të qartë dhe të shkëlqyeshëm.
Selektori me 5 drejtime në kombinim me volumetrin e volumit dhe tonit, garanton një ndryshim të madh të timbrës që varion nga bluz në rock deri në funk.
I madh për neophyte që pretendon cilësinë e materialeve dhe ndërtimit. Ky artikull është testuar dhe vlerësuar , duke marrë një nivel jashtëzakonisht të favorshëm gjykimi. 
Trupi: basswood
Doreza: panje
Keyboard: palisandër
Keypads: 21
Mekanika: krom
Ura: tremolo të vjela
Pick up: 3 spirale të vetme
Switch: 5 mënyra
Potentiometers: volume/ton/ton
Ngjyra: e zezë

ROCKER 100S-BK
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: