Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )
  • Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )
  • Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )

Kitare klasike profesionale Toledo (Alejandro )

Kitare klasike profesionale, Toledo (Alejandro )
Tastiera: Palisander
Ura: Palisander
Lidhja: panje me saten
Llojet: D'Addario XP

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
29 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

J-Alejandro është një kitarë klasike që siguron cilësi si në zgjedhjen e materialeve dhe në përpunimin e instrumentit.
Ky model vjen me një tavolinë në kauçak të ngurtë dhe në brezat e sateneve dhe në pjesën e poshtme të mahagonit të satenit. Tastiera dhe ura, nga ana tjetër, jane bërë nga palisandër.
Kitarë J-Alejander është e pajisur edhe me tela Addario XP dhe me mekanikën e arit.

Toledo J-ALEJANDRO
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: