Klarinetë studimi
  • Klarinetë studimi
  • Klarinete studimi

Klarinete studimi SCLAS-10

Marka : Soundsation
Modeli : SCL-10 (Gjysem bohem )

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
27 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

SCLAS-10 është konceptuar për të përshtatur të dy klarinetat dhe flautet.
Falë dizajnit të tij konik të thjeshtë, mund të përshtaten me lloje të ndryshme të instrumenteve.

SCL-10
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj