Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
  • Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
  • Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
9 funksione ne nje paisje te vetme me fuqi 1400W
Kapaciteti mbajtes i gotes 1.5 liter, grireses 1.2 liter ndersa i gotes per frutat e thata 500ml

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
9 funksione në një paisje të vetme me fuqi 1400W
Për smoothie, mishin ,fruta të thata dhe shumë procese të tjera
Kapaciteti mbajtës i gotes 1.5 liter, grirëses 1.2 liter ndersa i gotës për frutat e thata 500ml
Një aksesor shumë i nevojshëm për kuzhinën tuaj
E bën gatimin me të thjeshtë dhe më të shpejtë

DSP0091
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: