Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Kompjuter & Kancelari

Miresevini ne Immense.al
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri te kompjuterave për çdo lloj funksioni me parametrat te larta me çmim mjaft te leverdisshem dhe pajisje kancelarie per zyren tuaj si skaner per zyre, printer, projektor, mobilje, bojra printimi etj

Kompjuter & Kancelari

Filtrat aktiv

Çmimi 18 500 Lek

Printer Wireless Xerox

Xerox Printer, Copier, Scanner WorkCentre 3025BI, Wireless
Shpejtesia e printimit deri ne 21 ppm
Funksione standarde Kopjimi, Printimi, Skanimi  
Drite deri ne 15,000 imazhe / muaj 1
Rezolucioni maksimal i printimit 600 x 600 dpi

Transport i Shpejtë
18 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 21 046 Lek

Desktop HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch

HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch
CPU : Intel Core i5 650 / 3.2 GHz
RAM : 4 GB DDR3 ( 8GB RAM + 20 euro) 
HDD : 500 GB SATA 7200 rpm

Transport i Shpejtë
21 046 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Grandstream Telefoni IP
 • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Android IP Phone
 • Në aksion!
Çmimi 45 000 Lek

Telefon IP me sistem Android Grandstream

Telefoni IP me sistem Android Grandstream ekran LCD 7 "
Ekziston versioni i Android 4.2 dhe ofron qasje te plote ne Google Play Store
Kamera CMOS
7 inç (1024x600) ekran me prekje

Transport i Shpejtë
45 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 10 900 Lek

Printer Samsung Mono Xpress

SAMSUNG SL-M2026
Printerat Samsung Mono Xpress M2026 kombinojne lehtesine e funksionimit me performance te larte me nje çmim te arsyeshem.
 Jane ideale per punen SOHO ,kosto te perditshme kudo, ne çdo kohe te mjedisit te biznesit.

Transport i Shpejtë
10 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Audio Konferenc Android
 • Në aksion!
Çmimi 55 400 Lek

Audio Konference me sistem android

Audio Conferenc me sistem Android Grandstream ekran LCD 4.3 " me touch
6 rreshta, 6 llogari SIP, konferenca me zë 7-mënyrë
Ekziston Android 4.4 dhe ofron akses të plotë në dyqanin e Luaj me Google dhe në të gjitha aplikacionet Android, të tilla si Skype, Google Hangouts dhe të tjera

Transport i Shpejtë
55 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point AP AC M
 • Në aksion!
Çmimi 17 300 Lek

Akses Point AP AC M

Akses Point Nga Ubiquiti i dizenjuar per ambiente te jashtme
Permasat: 353 x 46 x 34.4 mm (13.9 x 1.81 x 1.35 ")
Pesha: 152 g (5,36 oz) me antenat

Transport i Shpejtë
17 300 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 11 083 Lek

Desktop HP 6000 MT + Monitor 19 Intel Dual Core

HP 6000 MT + Monitor 19 
CPU : Intel Dual Core E5700 / 3.0 GHz 
RAM : 4 GB DDR3 ( 8GB RAM + 20 euro).
HDD : 250 GB SATA 7200 rpm 
GPU : Intel Graphics GMA 4500

Transport i Shpejtë
11 083 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 19 600 Lek

Samsung Xpress SL-M2070W printer me lazer

Samsung Xpress SL-M2070W printer me lazer
Produkti i Grupit të Produktit-A4
Printim i dyanshëm - Printim automatik i dyanshëm
Rezolucioni i Printerit-9600 x 600 dpi Print

Transport i Shpejtë
19 600 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Kabinet12U
 • Në aksion!
Çmimi 11 000 Lek

Kabinet 12U

Kabinet 12 Unit Wall Mount
Madhesia: 12 Unit
Dimensionet:  W=540 mm D=400 mm

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet9U
 • Në aksion!
Çmimi 9 000 Lek

Kabinet 9U

Kabinet Wall Mount 9U
Madhesia: 9 Unit 
W=540 mm 
D=400 mm 

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet7U
 • Në aksion!
Çmimi 8 000 Lek

Kabinet 7U

Kabinet 7U
07U 19 "" Soho Rack 19 "7U 
W = 540 mm D = 400 mm

Transport i Shpejtë
8 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Mikrotik Aksespoint
 • Në aksion!
Çmimi 3 900 Lek

MikroTik Akses Point

Mikrotik RB941-2ND-TC Akses Point HapLite

Transport i Shpejtë
3 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Mikrotik RB941 Hap Lite
 • Në aksion!
Çmimi 3 900 Lek

Modem Mikrotik RB941 Hap Lite

Oferte Vetem 2 Dit (per Sasine minimale 2 Cope) Mikrotik RB941-2ND Akses Point HapLite
Transport i Shpejtë
3 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point AP AC Lite
 • Në aksion!
Çmimi 13 900 Lek

Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC Lite
Mjedisi: Brenda
Shpejtësia 2,4 GHz: 300Mbps
Shpejtësia 5 GHz: 867 Mbps

Transport i Shpejtë
13 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 600 Lek

Bateri Duracell

Micro AAA 1,5V *Duracell* Simply - 8er Pack
Paketimi perfshin 8 bateri ne forme cilindrike
Te pakarikueshme
Perdoren per pajisjet elektronike te cilave u nevojiten bateri dhe jo vetem

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kacavida 45 ne 1
 • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kacavida 45 ne 1

Set Kacavida 45 ne 1 me koka te ndryshmePerfshin ne total 45 koka (-), (+) dhe yllZgjatues trupi për kaçavid
Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 31 008 Lek

Kompjuter HP ProDesk 600 G1

HP ProDesk 600 G1 Core i5 Gen 4 / 8 Gb Ram / 500 Gb Hdd 
CPU : Intel Core i5 4570 / 3.2 GHz
RAM : 8 GB DDR3 1600 MHz

Transport i Shpejtë
31 008 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje