Korrigjues Shpine
  • Korrigjues Shpine

Korrigjues Shpine

Korrigjues shpine 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mbi sipërfaqen e shpatullave materiali është i butë dhe i rehatshëm për të parandaluar dhimbjet.
Fale dizajnit të saj eleminon dhimbjet e shpines.
Mbërthimi i poshtëm anësor shmang çdo acarim te brinjëve dhe gjithashtu ofron mbështetje të madh
Dizajni i formës Y ndihmon drejtimin dhe inkurajimin e shtyllës kurrizore të kraharorit në një shtrirje më të natyrshme posturale dhe mbështetja shtesë e mesit ndihmon në eliminimin e parehatise të kraharorit dhe të mesit.Ndërtimi përbëhet nga disa zona gjysmë elastike që lejojnë liri të rehatshme të lëvizjes, duke ruajtur dhe inkurajuar korrigjimin postural.
Ndihmon në parandalimin e devijimit te shpines
Korrigjon supet e rrumbullakëta

korighuesshpine
5 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: