Krevat portativ Chicco Next to me  Princess
  • Krevat portativ Chicco Next to me  Princess
  • Krevat portativ Chicco Next to me  Princess
  • Krevat portativ Chicco Next to me  Princess

Krevat portativ Chicco Next to me Princess ngjyre roze

Krevat portativ Chicco Next to me Princess ngjyre roze
Lehtë për të manovruar, duke përdorur 2 rrota të pajisur, me frenat.
Përshtatet lehtësisht me të gjitha llojet e shtretërve dhe është e lehtë për t'u bashkuar ose hequr.
E thjeshtë për t'u mbledhur dhe përdorur.

34 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Chicco next2me është krevat portativ ngjyrë rozë krijuar dhe dizajnuar për t'ju lejuar ju që të flini pranë vogëlushes tuaj por pa ndarë të njëjtin krevat, siç rekomandohet nga ekspertët.
Krevati portativ Chicco next2me është gjithashtu krevati i udhëtimit me i lehtë në treg, për vetëm 8 kg!
Përfshin dyshekun e butë, copen e lëvizshme qe lahet.
Gjerësia varion nga 35 cm në 52 cm, pajisur me butona rregulluese në të dy anët.
Lehtë për të manovruar, duke përdorur 2 rrota të pajisur, me frenat.
Përshtatet lehtësisht me të gjitha llojet e shtretërve dhe është e lehtë për t'u bashkuar ose hequr.
E thjeshtë për t'u mbledhur dhe përdorur.

0.007933949
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: