Kufje te medha White Shark
  • Kufje te medha White Shark
  • Kufje te medha White Shark
  • Kufje te medha White Shark

Kufje te medha Puma White Shark

Kufje te medha WHITE SHARK HEADSET GH-1843 BLACK me drita LED dhe mikrofon
- Ngjyra: E zezë / e kuqe
- Interface: 2x 3.5mm + USB 2.0
- Gjatësia e kabllit (cm): 220
- Materiali: Plastik /  Lëkurë
- Përmasat: 225 x 275 x 125 mm

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Puma kufje te medha WHITE SHARK HEADSET GH-1843 me prurje të lartë precizioni 50mm premium për tinguj stereo të shkëlqyeshëm dhe mikrofon me ndjeshmëri të lartë për lojëra dhe chat në internet. Keto kufje te medha përputhen automatikisht me kokën e përdoruesit dhe janë të dizajnuara për komoditet gjatë periudhave të gjata të përdorimit. Gomat e veshit mbyllin zhurmat e padëshiruara, por përshtaten shumë mire ergonomikisht rreth veshëve. - Stili i kufjeve: Kufje për lojëra
- Stereo e Madhe
- Mikrofoni me ndjeshmëri të lartë
- Ndriçim LED me ngjyra

puma
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: