Na ndiqni në Facebook

Kujdesi per Floket

Kujdesi për Flokët ketu do te gjeni produkte si shampo me balsam, tharese flokesh, pjaster, maska flokeshfurce qeramike ne kemi atë që ju nevojitet këtu ne Immenseplatfrom.com

Kujdesi per Floket

Filtrat aktiv

Çmimi 2 990 Lek

DSP Kreher elektrik per drejtim flokesh E-100040

Kreher elektrik DSP E-100040
Voltazhi: 100-240V 
Fuqia: 50-60 w
Ndihmon per te drejtuar floket shpejt dhe vetem me nje kalim te vetem ne saje te sistemit te ngrohte te kreherit.
I paisur me nje ekran LED per te treguar temperaturen.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 650 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES DHE ZBOKTHIT

Parandalon renien e flokeve. 
Trajton zbokthin. 
Permban perberes puro natyrale.
Rigjeneron dhe rigjalleron flokun.
Rikthen shkelqimin e humbur. 
Balancon ph 5.5 ne lekure dhe skalp.

Transport i Shpejtë
1 650 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP pjaster flokesh modeli G-10023

DSP pjaster flokesh modeli G-10023
Per floke te drejte ne vetem pak kohe
Me temperature maksimale 240 grade celsius
Kabell qe rrotullohet 360 gradev

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Pjaster flokesh modeli G-10027

Pjaster flokesh i markes DSP modeli G-10027
Pllakat e piastres jane te gjera cka ju lejon t’i drejtoni ato ne nje kohe me te shkurter se te tjerat
Pllaka Pllaka Qeramike

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 850 Lek

FLEUR'S SHAMPO BISHTKALI PER FLOKE TE GJATE 350ML

Shampo bishtkali forcon floket, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkelqimin dhe butesine e duhur.
Mbron floket nga rrezatimi i demshem UVB.
Shampoja perbehet nga ekstrakte te bishtit te kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D. 

Transport i Shpejtë
850 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 870 Lek

HEMANI VAJ KOKOSI HIDRATUES & SKRAB 400 ml

Hemani vaj kokosi bio 400 ml
Pastrues fytyre
Hidratues
Eliminon rrudhat e syve 
Krem fytyre
Skrab trupi 
Vaji kunder strijave 

Transport i Shpejtë
870 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE HUDHRE + LOCION PER FLOKET

SHAMPO BIMORE HUDHRE HEMANI
Nxit qarkullimin e gjakut dhe si rrjedhojë edhe daljen e flokëve të reja
Bashkon majat dyshe
Trajton skalpin e kokes 
Largon yndyren dhe zbokthin
LOCION PER FLOKET PERMBAN:  vaj rozmarine, vaj hithre, vaj mersine, vaj kamomili, vaj dafine, zink dhe provitaminen B12. 

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE ME EKSTRAKT ARGANI

Hemani shampo bimore me ekstrakt argani
Shampo me argan rigjeneron dhe ushqen floket, hidraton floket duke i lene te shkrifet
I jep shkelqim dhe volum perfekt

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 450 Lek

HEMANI VAJ ARGANI MULTIFUNKSIONAL 30ml

HEMANI VAJ ARGANI 30mlVetite rigjeneruese te vajit te Arganit e bejne ate nje prej vajrave me te perdorur ne produktet per kujdesin ndaj lekures, flokeve si edhe per problemeve te ndryshme shendetesore.
Perdoret per:
1. AKNET
2. HIDRATUES
3. TONIK
4. STRIJAT
5. ANTIRRUDHE
6. STRIJAT
7. THONJTE

Transport i Shpejtë
450 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

FORMULE VAJORE PER KUJDESIN NDAJ FLOKEVE

Formule herbale per kujdesjen e flokeve Snake Oil
1. Parandalon rënien e flokut
2. Trash dhe dendëson flokun
3. Zgjat flokun
4. Largon dhe parandalon zbokthin
5. I bën flokët më të shëndetshëm.
6. I bën flokët më të shndritshëm

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 600 Lek

HEMANI FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE

Formula vajore per zgjatjen e flokeve “Jadayl” eshte 100% natyrale me mbi 6 lloje vajrash bimore: 
vaj Mustarde, vaj Ulliri, vaj Koriandre,vaj Jatamansi, vaj Kokosi, vaj Alkamia Tinctoriat si dhe bime te tjera te dobishme per zgjatjen dhe trajtimin e flokeve. 

Transport i Shpejtë
1 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 550 Lek

HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT

HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT
Anti Dandruff Hai Oil eshte nje formule me 5 lloje vajrash: 
Vaj Hudhre 
Vaj Xhinxher 
Vaj Qepe 
Vaj Bajame 
Vaj Kokosi 

Transport i Shpejtë
1 550 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 200 Lek

VAJ ARGANI 100% PURO HIDRATUES & ANTIRRUDHE 50ml

Dobite tij jane te shumta, disa prej tyre po i rendisim me poshte:
1. Hidratues per lekuren
2. Tonik per ushqyerjen e lekures
3. Skrab per largimin e toksinave
4. Antirrudhe per te larguar rrudhat rreth syve
5. Thonjte per zgjatjen dhe forcimin e tyre
6. Akne per te reduktuar inflamacionin
7. Strija rikthen elasticitetin e lekures

Transport i Shpejtë
2 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA PA NGJYRE PER FLOKET 100gr

Ndihmon ne ushqyerjen dhe daljen e flokeve te rinj. Largon yndyren e tepert, si dhe rigjeneron floket e demtuar. Kuron skalpin e kokes nga acarimet dhe zbokthi.

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

VAJ MAKADAMIA 100% PURO HIDRATUES & TONIFIKUES 50ml

Per lekuren vaj makadamia sherben si:
Antirrudhe
Hidratues
Serum per zonen rreth syve
Tonifikues per fytyren dhe trupin 
Pastrues shume i mire i makeup-it
Per floket ai njihet per dobite mbrojtëse, ushqyese dhe rigjeneruese sidomos per ato te demtuar dhe te pajete 
Perdoret edhe si vaj masazhues, sepse pervec vetive ushqyese ka edhe efekt relaksues

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml

Shampo me lengun natyral te hithres nxit daljen e flokeve te rinj.
Kjo shampo forcon e stimulon zgjatjen e flokeve e u jep atyre shkelqimin e butesine e duhur. 

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 150 Lek

HEMANI VAJ MORINGA PER MOS RENIEN E FLOKEVE 100ml

HEMANI VAJ MORINGA PER FLOKET 100ml
Sherben per:
• Forcimin e flokeve dhe stopimin e renies se tyre.
• Rritjen e shpejte te flokeve.
• Hidratimin dhe bashkimin e majave dyshe tek floket. 

Transport i Shpejtë
1 150 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 100 Lek

HEMANI VAJ MAKADAMIA PER FLOKET 100ml

Vaj Makadamia e markes HEMANI
Vaji i makadamias rigjeneron dhe ushqen floket.
Ky vaj esencial trash dhe zbut floket

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

HEMANI MASKE PER FLOKET ME ARGAN 500ml

Hemani maske per floket me argan 500ml
Ekstraktet e arganit rigjenerojnë dhe trashin floket.
Aplikohet para larjes në floke te lagur. 
Mbahet 15 min dhe shperlahet.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 550 Lek

HEMANI MASKE BIMORE PER FLOKET

Hemani maske per floket
Kjo maske rigjeneron, ushqen dhe rrit volumin e flokeve

Transport i Shpejtë
1 550 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 800 Lek

INDUS VALLEY ARGJILE BENTONIT PUDER 200gr

Argjile bentonit puder nga marka Indus Valley
Rigjeneron lekuren nga djegia, skuqja, dielli
Largon aknet, minimizon rrudhat
Trajton zbokthin dhe yndyren tek floketTransport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

NATURIGIEN SHAMPO BIMORE PER FLOKE TE LYER

Naturigien shampo bimore me aloe vera dhe ekstakt vaj ulliri
I pershtatshem per perdorim te perditshem, duke rikthyer butesine dhe duke shtuar shkelqim ne floke.
NATURIGIN Color Care Hairwash permban ekstrakte te buta te certifikuara organike dhe vajra natyrale, te cilat jane vecanerisht te pershtatshme per floke te lyer dhe floke natyrale.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

NATURIGIN KONDICIONER BIMOR PER FLOKE TE LYER

Naturigin Conditioner Color Care eshte nje zbutes i pasur me mendafsh te paster natyral, ekstrakte mente, vaj eukaliptusi, vaj kokosi, vaj lavander, vaj kamomili etj

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 450 Lek

HEMANI KONDICIONER ME ARRE KOKOSI BIMOR PER FLOKET

Vaji i arre kokos, ekstraktet bimore e vitamina B ne perberjen e tij stimulojne daljen e flokeve te rinj e te shendetshem.
Kondicioneri permireson gjendjen e skalpit te thate, lufton infeksionet dhe suporton rritjen e flokeve duke shtuar volum e shkelqim. 

Transport i Shpejtë
1 450 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 700 Lek

KENA BJONDE ORGANIKE PER FLOKET

  1. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato.
  2. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp.
  3. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum. 
  4. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato. 
  5. Kuron infeksionet dhe mykun e thonjve.
  6. Sheron kallot dhe pucrrat. 
Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje