Na ndiqni në Facebook

Kujdesi Personal

Kujdesi Personal

Filtrat aktiv

Çmimi 4 800 Lek

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE PER REDUKTIMIN E KOLISTEROLIT 1L

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE 1L
Forcon zemren
Redukton kolesterolin ne gjak
Forcon sistemin imunitar 
Shkaterron qelizat kanceroze
Trajton anemine
Lufton alergjite 
Rigjeneron lekuren
Përmireson sistemin riprodhues dhe sistemin tretes
Rigjeneron melcine

Transport i Shpejtë
4 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Kreher elektrik per drejtim flokesh E-100040

Kreher elektrik DSP E-100040
Voltazhi: 100-240V 
Fuqia: 50-60 w
Ndihmon per te drejtuar floket shpejt dhe vetem me nje kalim te vetem ne saje te sistemit te ngrohte te kreherit.
I paisur me nje ekran LED per te treguar temperaturen.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 500 Lek

Ilac Popullor per Aknet

Ilac Popullor per Aknet 100% bimor
Mjekon reniene e flokeve,djegjet ne lekure,aknet dhe disa lloje te ndryshme te semundjeve ne lekure.

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

HEMANI BB+CC KREM MBROJTES ME SPF 50

Efektet: 
• Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat ne lekure
• Minimizon rrudhat
• Hidraton lekuren brenda 24 oreve

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 350 Lek

PASTE DHEMBESH BIMORE ME MISWAK

Paste dhembesh miswak
Ka veti antibakteriale
Parandalon kavitetin
Mbron mishrat e dhembeve
Zbardh dhembet

Transport i Shpejtë
350 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 900 Lek

ALYA PARFUM ORIENTAL 80ml

Parfum oriental ALYA 80ml
ALYA është një kombinim i aromave natyrale të trëndafilit, vaniljes, shafranit, amberit, miskut, sandalit, oudit dhe violetës.

Transport i Shpejtë
4 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Depilator dhe Masazhator DSP E8003

Depilator dhe Masazhator DSP E8003
Mund te perdoret ne zonen e bikinit,kraheve, duarve dhe kembeve duke hequr qimet me rrenje dhe pa acaruar lekuren.
Me 5 koka te ndryshme dhe bateri te rikarikueshme
Kyprodukt me nje paketim elegant eshte i pershtatshem edhe per dhurata

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Korrigjues Shpine

Korrigjues shpine 

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Depilator per Femra DSP 5 ne 1 E8006

Depilator DSP 5/1 E8006
Depilator per trupin 5 ne 1 i markes DSP , model E80006 per kembet dhe trupin, per nje lekure sa me te paster dhe te bute.
Nje depilator me brisqe
Me tre koka levizese dhe brisqe prerese qe pershtaten me siperfaqen e lekures duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne
menyre perfekte.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 650 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES DHE ZBOKTHIT

Parandalon renien e flokeve. 
Trajton zbokthin. 
Permban perberes puro natyrale.
Rigjeneron dhe rigjalleron flokun.
Rikthen shkelqimin e humbur. 
Balancon ph 5.5 ne lekure dhe skalp.

Transport i Shpejtë
1 650 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

Depilator per Femra DSP 4n e 1 T-70017

Depilator DSP 4/1 T-70017
Per nje depilim perfekt, mbrojtje te lekures dhe kembe qe shkelqejne
Per zona intime te trupit bikini,krahe duar dhe kembe.
4 lloje kokash te ndryshme shume funksionale
Mundëson nje depilim perfekt.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP pjaster flokesh modeli G-10023

DSP pjaster flokesh modeli G-10023
Per floke te drejte ne vetem pak kohe
Me temperature maksimale 240 grade celsius
Kabell qe rrotullohet 360 gradev

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 100 Lek

VAJ I FARES SE ZEZE PER PROBLEME SHENDETESORE 100ml

1. Lufton gripin dhe temperaturen 
2. Permireson shendetin e zemres
3. Lufton infeksionet fungale
4. Zvogelon alergjite
5. Trajton infeksionet e sinuseve
6. Trajton kollen e thate
7. Trajton astmem
8. Hidratues i mire i lekures
9. Ka veti anti- plakje
10. Lehteson fryrjet e zorreve 

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

Depilator dhe pedikyr 6 ne 1 DSP

DSP Depilator dhe pedikyr 6/1
DSP 6 ne 1 mjet bukurie per depilim dhe masazh fytyres me bateri te rikarikueshme
Koke me prerje si brisk
Koka hiqet dhe mund te lahet
Dimension i produktit 50mm x 160mm

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Pjaster flokesh modeli G-10027

Pjaster flokesh i markes DSP modeli G-10027
Pllakat e piastres jane te gjera cka ju lejon t’i drejtoni ato ne nje kohe me te shkurter se te tjerat
Pllaka Pllaka Qeramike

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

HEMANI KREM KUNDER EKZEMES

-Kuron ekzemen
-Trajton infeksionet e lekures. 
-Zbutes per lekuren e thate. 
-Largon pucrrat e rinise. 
-Njehson ngjyren e lekures, aty ku trajton. 
-Ndalon kruajtjet e lekures. 
-Ruan nga rrezet e diellit vendin e trajtuar. 
-Kuron plaget e vogla ne lekure. 
-Heq vijat e kuqe dhe te bardha nga lekura. 

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makineri dylli F-7004

Makineri dylli DSP F-7004
Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne pjese te ndryshme te trupit.
Ka temperature konstante dhe mban dyll deri ne 2700 ml.

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 850 Lek

FLEUR'S SHAMPO BISHTKALI PER FLOKE TE GJATE 350ML

Shampo bishtkali forcon floket, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkelqimin dhe butesine e duhur.
Mbron floket nga rrezatimi i demshem UVB.
Shampoja perbehet nga ekstrakte te bishtit te kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D. 

Transport i Shpejtë
850 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 900 Lek

GASUL ARGJILE MULTIFUNSIONALE PER PROBLEMET E LEKURES

Argjila Gasul perdoret per lekuren, floket, trupin dhe dobite e saj jane te jashtezakonshme. 
Gasuli

  • Largon qelizat e vdekura
  • Rrit elasticitetin e lekurës
  • Largon celulitin, trajton rrudhat
  • Minimizon poret
  • Balancon yndyrën
  • Largon aknet 
  • Balancon ngjyren e pabarabarte te lekures
Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje