Kukull Beatrice Baby
  • Kukull Beatrice Baby
  • Kukull Beatrice Baby
  • Kukull Beatrice Baby

Kukull Beatrice per vajza

Kukull Beatrice Baby
Nje kukull me emrin Beatrice , ne ngjyre roze dhe blu.
Sapo te shtypni butonin prapa Kukulla mund te flase.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 200 Lek
me TVSH
Ngjyra
  • Blu
  • Roze
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Kukull Beatrice Baby
Nje kukull me emrin Beatrice , ne ngjyre roze dhe blu.
Sapo te shtypni butonin prapa Kukulla mund te flase.
Shoqerohet me aksesore gatimi per te kenaqur sa me shume vogelushet tuaja ne kohen qe kalojne me te.

NO.QH6007
1 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: