Na ndiqni në Facebook

Kuzhina

Ketu do te gjeni modele te shumllojshme enesh kuzhine per ato qe dashurojne te mirepresin familjen dhe miqte. Ketu do te gjeni te gjitha produktet duke filluar nga toster, thekese buke, luge, pirunj,tigane,shtrydhese frutash,grirese mishi dhe shume produkte te tjera vetem ne Immenseplatform.com

Kuzhina

Filtrat aktiv

Çmimi 600 Lek

Forma Metalike per Veze

Jepini formes vezes suaj me format metalike.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 7 990 Lek

MONTECASA PREMIUM TENXHERE MULTI FUNKSIONALE

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1000 Watt
Voltazhi: 220 V.
Frekuenca: 50 hz
Deri ne 18 programe gatimi.
Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Grille modeli KB1001

DSP Grille modeli KB1001
Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.
Permasat 45x38x37.5cm
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 180 grade.
Ushqimi nuk mund te ngjise nga pllakat me veshje te pjekjes

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP grill KB1002

DSP grill KB1002
Ngjyre silver, praktike dhe e thjeshte ne perdorim
Me fuqi 1400W dhe voltazh 220-240V
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 90 grade.
Nje super grill ku ushqimi piqet pa u ngjitur.

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 5 990 Lek

DSP BLENDER 6/1 MODELI KM1049

Blender perdoret per pergatitjen e:

    leng frutash
    veze
    grirese mishi
    bluarje te ushqimeve

Transport i Shpejtë
5 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 790 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002

Shtrydhese frutash dhe perimesh DSPFurnizimit me energji elektrike: 220V 50HZ
Kapaciteti: 1.5L
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
3 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

  • Me kapacitet 1.5 liter, material i bazes Stainless Steel
  • Thika çeliku te levizshme, me fuqi 350W
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

Karakteristikat:
Thikat jane prej çeliku inox
Fuqia 300 W
Materiali i trupit eshte plastike
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A

DSP nje xhezve elektrike shume praktike per te bere ne cast:

  • kafene
  • per te ngrohur qumesht
  • per te ngrohur uje per caj.
Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124

DSP PERGATITESE HAMBURGERI MODELI KC1124
Me nje pajisje elektrike, ju mund të pergatitni hamburger shume te shijshme dhe te lengshme ne pak sekonda.
Nje paisje e vecante do t\'ju ndihmoje te krijoni nje pjate mishi, ne formen dhe trashesine e persosur.
Ka nje fuqi prej 750 W, ngjyre gri e erret
Fuqia (W): 801 - 1200W

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

Pllaka e veshur me material jo-ngjites per pastrim te lehte
E pajisur me drite treguese
E ndertuar me kembe prej gome qe te mos rreshqase

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 490 Lek

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
Fuqia 1000-1500W.
Tensioni 220-240V
Material qe nuk ngjit
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
Me fuqi 200W dhe 5 nivele shpejtesie
I thjeshte,praktik dhe shume efektiv per kuzhinen tuaj

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Mikser dore modeli KM2021

Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
Me fuqi 200W dhe nivele t3  ndryshme shpejtesie
Material prej plastike 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 990 Lek

Mikser brumatrice i markes DSP 4L

Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L
Tas elektrik me kapacitet 4 litra
Materiali Celik/Inoks
Fuqia 300 Watt 

Transport i Shpejtë
6 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 990 Lek

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
9 funksione ne nje paisje te vetme me fuqi 1400W
Kapaciteti mbajtes i gotes 1.5 liter, grireses 1.2 liter ndersa i gotes per frutat e thata 500ml

Transport i Shpejtë
9 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP Plitke gatimi dyshe modeli KD4047 Induksion

Plitke gatimi dyshe e markes DSP modeli KD4047 Induksion
Fuqia ne watts 1500W – 1000W
Me 5 nivele shpejtesie
E pershtatshme per për kuzhinen tuaj.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Plitke gatimi me Induksion modeli KD5031

Plitke gatimi me Induksion e markes DSP modeli KD5031
Pllake xhami kristal i zi dge PP pjese e poshtme, fuqia 2000W
Me 8 nivele nxehtesie, drite LED qe ju tregon kur plitka eshte e ndezur
Pastrohet thjeshte dhe shpejt, ju lehteson punen ne kuzhine

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Makineri per Pambuk Sheqeri DSP

Makineri per Pambuk Sheqeri DSP
perdorim i lehte, i shpejte dhe efikase Ne paketim do te gjeni edhe udhezuesin e perdorimit
Fuqia 450W dhe tensioni 220V

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje