Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Ngjyra

Ngjyra

Lodra & Argetim

Miresevini tek seksioni Lodra argetuese per femije ne Immenseplatform ku ju do te gjeni nje pafundesi zgjedhjesh qe t'i beni femjet tuaj te lumtur. Ketu do te gjeni makina, kukulla, arusha, makine me telekomande, robote, lojra formuese, lojra inteligjente, patina dhe shume lloje te tjera.

Lodra & Argetim

Filtrat aktiv

Çmimi 13 000 Lek

Kosh femijesh per te luajtur CAM Lusso

Kosh femijesh per te luajtur,CAM Lusso
Tenda e cirkut per te luajtur me kukulla dhe lojrat te vogla të dizajnuara per te ofruar stimuj te gjalle dhe argetues.
Mbulesa e tapetit lahet ne lavatrice(30 °c).
 Box Brevi Mondo Circon eshte portative dhe lehtesisht e transportueshme.

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 14 500 Lek

Kosh femijesh per te luajtur BREVI green farm

Box BREVI green farm
I paisur me nje tapet si nje livadh me gjelberim te ndritshem, te qendisur me lule,bleta te vogla dhe gjethe.

Transport i Shpejtë
14 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 21 500 Lek

Kosh femijesh Breveto Millengiochi

Kosh fëmijësh Breveto Millengiochi me 4 doreza mbeshtetese dhe me rrjete per bebat.

Transport i Shpejtë
21 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 300 Lek

Mekanizem Box Aziamor

Mekanizem Box Aziamor eshte nje paisje praktike dhe argetuese per femijet.

Transport i Shpejtë
1 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 15 500 Lek

Kosh femijesh Chicco Fruit Salad

Kosh fëmijësh Chicco Fruit Salad qe meson femijet te ngrihen vete dhe te luajn.

Transport i Shpejtë
15 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 000 Lek

Makina elektrike per femije 6166

Makina elektrike per femije 6166
Pesha e artikullit 10 Kg 
Përmasat 120 x 61 x 37 cm 
Bateria 12V 
E pajisur me drita LED

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 26 000 Lek

Motorr elektrik G1800

Gama emocionuese e motocikletave G1800 
E pershtatshme per femijet 2-7 vjec. 
Femijet mund te perjetojnë gezimin e ngasjes se një motociklete
Jepini femijes tuaj shansin te behen si babi.
Kapaciteti maksimal 30 Kg

Transport i Shpejtë
26 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 26 000 Lek

Makine elektrike CL8888

Makine elektrike qe argeton femijet tuaj dhe i jep shume siguri
Me bateri te rikarikueshme ,rrip sigurimi si dhe nje bori
Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED

Transport i Shpejtë
26 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 25 000 Lek

Makine elektrike CL6666

Mosha qe mund t\'a perdorin nga 1-6 vjec (ngarkesa 30 kg) 
Materiale plastike dhe materiale gome me cilesi te larte
Pesha 15 kg 
Madhesia kur hapet 121 x 64 x 52 cm 

Transport i Shpejtë
25 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 39 000 Lek

Makine elektrike KP6188

Shpejtesia maksimale 6 Km/h , 
Ka pult kontrolli per prinderit 
Kontrolli i volumit Radio FM MP3, USB dhe SD Slot 
Mosha e përshtatshme 3-8 vjeç 
Kapaciteti maksimal 35 Kg
Lartesia 62cm x Gjatesia 126cm x Gjeresia 44 cm 
Perdorimi 3+ Ore

Transport i Shpejtë
39 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 000 Lek

Makine elektrike TC966

Rripin e sediljes i cili siguron femijen tuaj  
Kufiri i peshës: 25 kg     
I përshtatshëm për moshat 2+    
Tension 12 volt bateri 7 Ah 

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 28 500 Lek

Makine elektrike ZEJ1688

Emri i produktit: Makine per femije elektrike
Numri i modelit LT-998 
Mosha e përshtatshme 2-8 vjec
Material prej plastike e forte dhe cilesore

Transport i Shpejtë
28 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 24 000 Lek

Makine elektrike XBLD518

6Vx4ah * 2 bateri dhe një ngarkues DC 380 * 2 vat. 
Suporton USB, mp3, kartën SD. 
Dritat e LED rrijne të ndezura tek rrota
Ju keni 3 nivele per shpejtësi
Mosha e rekomanduar: 3-6 vjec
Pesha: 25-30kg

Transport i Shpejtë
24 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 000 Lek

Makine elektrike LT998

Modeli LT-998 
Madhesia 128 x 70 x 47 cm
Pesha e makines 18 kg 
Kapaciteti qe mban 30 kg 
Motore 12V7AH  
E pajisur me 2 motore 
Shpejtesia e lëvizjes 3-5 km/h 
Mosha  1-7 vjeç

Transport i Shpejtë
34 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 25 500 Lek

Makine elektrike AT2188

Goma jo rreshqitese, goma ultra te gjera, udhëtimi i fëmijës më lehtë dhe ne menyre te sigurt
Suporton MP3 qe lidhen me telefonat celulare qe te luajnë muzike
Me funksionin e kontrollit të volumit, mund te rregulloni volumin e muzikes
Per moshat nga 3 deri ne 7 vjec

Transport i Shpejtë
25 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 000 Lek

Makine elektrike MG868

Makine elektrike MG868
Bateria 12V 7AH ose 12v 7AH 
Pesha qe mund te mbaje deri 50 kg 
Madhesia e produktit 105 * 56 * 63cm 
Mosha 2-8 vjeç 

Transport i Shpejtë
29 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 27 500 Lek

Makine elektrike 9188

Makine elektrike 9188
Motore: 2 x 15W  
Koha e baterise : 1 orë
Lartesia: 53cm
Gjatesia: 102cm
Gjeresia: 62cm 

Transport i Shpejtë
27 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 18 500 Lek

Makine elektrike AT5188

Makine elektrike AT5188
Me bateri te rikarikueshme 6V4.5A*2
Vjen ne mgjyre te bardhe
Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED
Material prej plastike e forte dhe cilesore

Transport i Shpejtë
18 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 28 000 Lek

Makine elektrike AT6188A

Makine elektrike AT6188A
Sedilje material lekure per rehatine e femijes
Material prej plastike e forte dhe cilesore
E pershtatshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec

Transport i Shpejtë
28 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 28 000 Lek

Makine elektrike AT6188B

Material prej plastike e forte dhe cilesore
E pershtateshme per tu perdorur nga femijet deri ne 30 kg 
Shpejtesia eshte 2-4 km/h 
Lloji i baterise 12 V-7Ah

Transport i Shpejtë
28 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 100 Lek

Spinner loje rrotulluese per heqjen e stresit

Keto spinners ergonomikisht pershtatet me çdo dore, jane te lehte, mund t\'i mbani ato kudo.
Ato jane te persosura per mendjet teper aktive dhe gishtat e zhurmshme. 
Spinners mund te ndihmojne ne uljen e ankthit dhe ne rritjen e fokusit.

Transport i Shpejtë
100 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 Lek

Spinner loje rrotulluese per heqjen e stresit 10 lek

Keto spinners ergonomikisht pershtatet me çdo dore, jane te lehte, mund t\'i mbani ato kudo.
Ato jane te persosura per mendjet teper aktive dhe gishtat e zhurmshme. 
Spinners mund te ndihmojne ne uljen e ankthit dhe ne rritjen e fokusit.

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 3 000 Lek

Cobra dylbi

Materiali: gome natyrale
Permasat: 17 (L) X4 (B) X18 (H)
Ngjyra: E zeze 
Perdorimi me i mire per gjuetine e shpendeve

Transport i Shpejtë
3 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 4 500 Lek

Kit per Lojra

Kit per lojra per PC per tastieren, veshje per kufje dhe tapet Maus
4 ne 1 tastiere,mouse,kufje dhe tapet mouse

Transport i Shpejtë
4 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 000 Lek

Helikopter loder me telekomande

Helicopter loder me telekomandeLloji: HelikopterMateriali: Metal, PlastikPaketa përfshin: Bateri, Manual për Përdorues, Ngarkues,dhe TelekomandëLargësia në distancë: 15MPërmasat: 40 * 6.5 * 15.5cmPer femije te moshes: 3 vjet e siperNje loder fantastike per pilotet tuaj te vegjel te cilet do ta kene vete kontrollin e helikopterit.

Transport i Shpejtë
3 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje