Na ndiqni në Facebook

Make Up

Miresevini tek seksioni Make Up ku ju do te gjeni produkte kozmetike si rimel , penel , laps ,toner sysh, lente kontakti,qerpik fallco dhe cdo gje tjeter qe ju keni deshire vetem tek Immenseplatform.com

Make Up

Filtrat aktiv

Çmimi 1 800 Lek

HEMANI BB+CC KREM MBROJTES ME SPF 50

Efektet: 
• Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat ne lekure
• Minimizon rrudhat
• Hidraton lekuren brenda 24 oreve

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje