Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029
  • Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029

Makine qethje dhe rroje per meshkuj e markes DSP model F-90029

Makine qethje DSP F-90029
Prerese profesionale per nje mjeker dhe floke te dizenjuar sipas shijes tuaj
Fuqi dhe bateri e rikarikueshme

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Makine rroje dhe qethje e markes DSP modeli F-90029
Prerese profesionale per nje mjeker dhe floke te dizenjuar sipas shijes tuaj
Fuqi dhe bateri e rikarikueshme.
Koka stainless steel qe nuk irritojne lekuren
Gjatesia e prerjes 3-6mm(1/8"-1.4")
Me drita karikimi, forme qe pershtatet me lekuren duke mos e demtuar ate dhe me nje dizajn ergonomik
Kokat e mprehta heqin qimen dhe nuk lejojne daljen e mjekres shpejt
Karikohet ne nje kohe prej 8 oresh
Mund te pastrohet lehtesisht.

DSP0130
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: