Lista e produkteve sipas markës Baby Toys

Lodra shume funksionale dhe shume ngjyreshe per te gezuar femijet dhe prinderit.Baby Toys Durres

Nje dyqan lodrash i cili ka per synim te sjelle prane femijeve produkte cilesore nga markat me te njohura. Lodra shume funksionale dhe shume ngjyreshe per te gezuar femijet dhe prinderit.

Çmimi 14 890 Lek

America Kosh femijesh art. B155 col 222

Kosh lojrash per femije ngjyre jeshile America
Kosh per lojra me 4 dorëza mbështetëse, pjeset e parmakut jane te mbushura me materiale te buta dhe rezistente ndaj kafshimeve te bebes, rrjet qe gishtat e bebes tuaj te mos ngecin aty. Id
eale për fëmijët deri 15 kg. 

Transport i Shpejtë
14 890 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 14 890 Lek

America Kosh per femije me arusha art.B155 col219

Kosh lojrash per femije i mrekullueshem dhe me cilesi te larte
Dimensionet e produktit 111 x 25 x 96 cm
Dimensioni kur mbyllet koshi per lojra 111 cm x 23 cm x 100 cm
Numri i pozicioneve 1

Transport i Shpejtë
14 890 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 900 Lek

Aqua spa Vaske dhe tavoline nderrimi per bebe art.C613 col 219

Aqua spa Vaske dhe tavoline nderrimi per bebe art.C613 col 219
Pesha e vaskes per bebe dhe tavolines se nderrimit 12.4 Kg

Dimensionet e tavolines se nderrimit dhe vaskes 100 x 70.3 x 102.5 cm
Numri i modelit të artikullit C613

Transport i Shpejtë
12 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Ariel Loder pellushi

Ariel Loder pellushi

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 000 Lek

Arush gjigand prej pellushi ngjyre mjalti

Arush i madh prej pellushi ngjyre mjalti shume i bute dhe i dashur per ju dhe te dashurit tuaj

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Arush i bardhe pellushi

Arush i bardhe pellushi

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 7 500 Lek

Arush i kuq i madh prej pellushi

Arush i kuq i madh prej pellushi
Me permasa te medha dhe nje material shume te bute

Transport i Shpejtë
7 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 000 Lek

Arush i madh prej pellushi ngjyre kafe me fjongo

Arush i madh prej pellushi ngjyre kafe me fjongo
Arush me nje butesi te madhe qe te jep shume relaks
Dhurojani te dashurve dhe femijeve tuaj per t\'i bere ato sa me te lumtur

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Arush i verdhe loder pellushi

Arush i verdhe loder pellushi
Kukull prej pellushi per vajza

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Arush loder me viza blu

Arush loder me viza blu
Me nje dizajn te bukur ngjyre blu, me fjongo dhe me viza

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 000 Lek

Arush Panda i madh prej pellushi

Arush Panda i madh prej pellushi
Me nje material te bute prej pellushi

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 4 000 Lek

Arush Panda prej pellushi

Panda prej pellushi
Me madhesi mesatare

Transport i Shpejtë
4 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Arush pellush ngjyre roze me fjongo

Arush pellush ngjyre roze me fjongo
Ngjyre roze e embel me fjongo ne mes.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Arushi Winnie Pooh loder pellushi

Winnie Pooh loder pellushi
Nje super loder pellushi me nje material pellushi te kendshem

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col U02

Vaske per bebe e bardhe prodhuar ne Itali;
Mosha e përdorimit: ideale për fëmijët deri në 15 kg
Vaska për fëmijë ka ngjyrë të bardhe

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col U46

Vaske anatomike e re, e pajisur me 2 pjese jo-rreshqitese, një aksesor i përshtatshëm për shpëlarjen e foshnjës. Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozitë të shtrirë dhe nga 6-12 muaj në pozitë të ulur. Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col u47

Vaske anatomike e re per djem ngjyre bojeqielli
E pajisur me 2 pika jo rreshqitese
Një aksesor i përshtatshëm për shpëlarjen e foshnjës
Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozicion të shtrirë dhe
nga 6-12 muaj në pozitë të ulur.

Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby Bagno Vaske per femije art.C090 col u48

Vaske anatomike ngjyre portokalli e re per bebe
E pajisur me 2 pika jo rreshqitese per beben tuaj

Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozicion të shtrirë dhe
nga 6-12 muaj në pozicion të ulur.

Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby Bagno Vaske per femije ngjyre jeshile art.C090

Vaske per femije me dy vende anatomike dhe jo-rreshqitese (për fëmijët nga 0 deri në 6 muaj ne njeren ane dhe ne anen tjeter për fëmijët nga 6 deri në 12 muaj)
E pajisur me mbajtëse sapuni dhe mbajtëse sfungjeri

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 4 000 Lek

Baby Clemmy Clementony Set formuesesh per femije

Baby Clemmy Clementony Set formuesesh per femije
Shumë tulla te  buta, 1 traktor dhe karakteret qesharake të fermës: qeni, fermeri, lopa, zogu dhe kali.

Transport i Shpejtë
4 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje