Lista e produkteve sipas markës DSP Store

Dsp Store Albania

Produktet me te mira nga  Dsp Store dhe me cmimet me te mira i gjeni ne Immense Platform

Çmimi 3 990 Lek

Depilator dhe Masazhator DSP E8003

Depilator dhe Masazhator DSP E8003
Mund te perdoret ne zonen e bikinit,kraheve, duarve dhe kembeve duke hequr qimet me rrenje dhe pa acaruar lekuren.
Me 5 koka te ndryshme dhe bateri te rikarikueshme
Kyprodukt me nje paketim elegant eshte i pershtatshem edhe per dhurata

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

Depilator dhe pedikyr 6 ne 1 DSP

DSP Depilator dhe pedikyr 6/1
DSP 6 ne 1 mjet bukurie per depilim dhe masazh fytyres me bateri te rikarikueshme
Koke me prerje si brisk
Koka hiqet dhe mund te lahet
Dimension i produktit 50mm x 160mm

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

Depilator per Femra DSP 4n e 1 T-70017

Depilator DSP 4/1 T-70017
Per nje depilim perfekt, mbrojtje te lekures dhe kembe qe shkelqejne
Per zona intime te trupit bikini,krahe duar dhe kembe.
4 lloje kokash te ndryshme shume funksionale
Mundëson nje depilim perfekt.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Depilator per Femra DSP 5 ne 1 E8006

Depilator DSP 5/1 E8006
Depilator per trupin 5 ne 1 i markes DSP , model E80006 per kembet dhe trupin, per nje lekure sa me te paster dhe te bute.
Nje depilator me brisqe
Me tre koka levizese dhe brisqe prerese qe pershtaten me siperfaqen e lekures duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne
menyre perfekte.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

DSP Hekur me avull vertikal KD6017A

Hekur me avull vertikal DSP KD6017A
Nje hekur i cili realizon nje hekurosje efektive ne menyre vertikale te veshjeve tuaja
Me depozite me kapacitet 2.1 litra dhe fuqia 2000 W
Mund te hekurosni rroba te copave nga me te ndryshme tek ato me delikate pa humbur kohe
Hekuroc gjithcka thjesht dhe shpejt!

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP Hekur me kaldaje modeli KD1059

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
Me nje performance fantastike hekuri ka nje fuqi prej 2600W,ju ndihmon te hiqni rrudhat me te veshtira tek veshjet tuaja.
Gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per hekurosje vertikale per copat me te lehta e deri tek ato me te vecanta si perdet.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me avull modeli KD1001

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001 
Nje hekur shume praktik dhe efektiv per hekurosjen e rrobave te copave te ndryshme si te leshta,mendafsh apo neilon.
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetepastrimi

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 990 Lek

DSP Hekur rrobash me kaldaje i modeli KD1005

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

Transport i Shpejtë
8 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1004

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Materiali i pllakës: Qeramike
Fuqia:2000 wat
ME 3 ingranazhe
Nje hekur ku mund të hekurosni lehtesisht cdo lloj materiali apo cope pa friken se mund te ngjise apo ti demtoje veshjet tuaja
Produkti permban dhe garanci 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1036

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036
Hekuri eshte i paisur me pllake qeramike per nje siguri maksimle per rrobat tuaja qe ato te mos ngjisni
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml
Me sistem vetepastrim

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Kreher elektrik per drejtim flokesh E-100040

Kreher elektrik DSP E-100040
Voltazhi: 100-240V 
Fuqia: 50-60 w
Ndihmon per te drejtuar floket shpejt dhe vetem me nje kalim te vetem ne saje te sistemit te ngrohte te kreherit.
I paisur me nje ekran LED per te treguar temperaturen.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 790 Lek

DSP Makine qethje per meshkuj model F-90037

Makine qethje per meshkuj e markes DSP model F-90037
Kjo makine me nje material cilesor prej inoksi ju ndihmon te stiloni mjekren tuaj siaps preferencave ne menyre te shpejte dhe te efikase
Me nje motor te fuqishem dhe krehera te ndryshem

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Makine qethje per meshkuj modeli 90011

Makine qethje per meshkuj i markes DSP modeli 90011
Makine profesionale qethjeje per floke dhe mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaja
Koka prerese Stainless Steel dhe abs qe nuk irritojne lekuren
Tensioni 220-240V
Punon me energji elektrike

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 modeli F-90030

Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
Nje makine profesionale 5 ne 1 me 5 modele te ndryshme ,per nje mjeker dhe floke sipas preferences suaj 
Praktik dhe shume funksionale kjo makine permban 5 koka prerese titanium per prerje te ndryshe dhe aksesore te tjera shtese.
Punon me bateri dhe me korent.
Fuqia 110 - 220 V

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 290 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj model 60012

Makine rroje DSP 60012
Dimensionet e produktit : 62mm x 155 mm
Fuqia: 3W
Manual 1x Udhezim
Me nje dizajn i cili mund te pastrohet lehtesisht

Transport i Shpejtë
2 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli 60006

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
Nje makine profesionale per nje mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaj
Koke e dyfishte me prerese anesore dhe e rikarikueshme
E gjithe makina mund te lahet thjesht.
Fuqia 220 - 240 V

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli F-60005

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli F-60005
Koke e dyfishte dhe pllaka titani
Brisk ultra-holle me saktesi per rruajtjen e mjekrës 
Dimension: 145mm * 58mm

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makineri dylli F-7004

Makineri dylli DSP F-7004
Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne pjese te ndryshme te trupit.
Ka temperature konstante dhe mban dyll deri ne 2700 ml.

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Paisje avulli per fytyren

DSP Paisje avulli per fytyren
Pajisje me avull per pastrimin e thelle te fytyres, qe cdokush duhet ta kete.
Pajisja ben hapjen e poreve dhe pastrimin ne thellesi te fytyres.
Fuqia: 100W
Pesha: 0.9kg

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP rroje per meshkuj modeli 60015

Makine rroje per meshkuj DSP 60015
Nje makine perfekte me koka prerese te cilat nuk irritojne lekuren
Koha e karikimit: 8 ore
Madhesia: 15.2x6.3cm
Fuqia: 3W

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

DSP Trimer modeli 3/1 F-40002

Trimer DSP 3/1 F-40002
Nje makine shume funksionale per meshkuj per hunde,vesh dhe vetull 
Fuqia: 220-240V 50 / 60HZ 3W
Madhesia: 20 * 15 * 3cm
Materiali: ABS & Stainless
Koha e karikimit: 8 ore

Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018
Kladaja e vecante ngrohet shpejt , e paisur me pllake qeramike e cila nuk ngjit, dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njejte 
Fuqia 2100W, 220-240V 50-60Hz
Pershtatet per hekurosje vertikale , avull i fuqishem vertikal
Me teknologji ekologjike deri ne 20% kursim te energjise e ben kete hekur mjaft te vecante dhe profesional

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016

Hekur me avull vertikal DSP KD6016
Tashme te gjithe rrudhat eliminohen lehte dhe shpejt fale fuqise dhe avullit të vazhdueshem
Nxehet shpejt nga 35-45 sekond. Avulli 40G/MIN.
Me fuqi 2000W dhe depozitë uji 2.5 liter
Kursen energji dhe kohe per shkak te dizenjos ergonomike

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje