Lista e produkteve sipas markës Teamra Herbals

Teamra Herbals

Çmimi 1 000 Lek

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 900 Lek

ALYA PARFUM ORIENTAL 80ml

Parfum oriental ALYA 80ml
ALYA është një kombinim i aromave natyrale të trëndafilit, vaniljes, shafranit, amberit, miskut, sandalit, oudit dhe violetës.

Transport i Shpejtë
4 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA E KUQE PER FLOKET 100gr

1. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
2. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp 
3. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
4. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA E ZEZE E LEHTE PER FLOKET 100gr

1. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
2. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp
3. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
4. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA E ZEZE PER FLOKET 100gr

1. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
2. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato
3. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
4. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp 

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA KAFE E LEHTE PER FLOKET 100gr

Kena Bio Organic ngjyre kafe e lehte 100gr
Vetite e kenase jane:

 1. Pershpejton rritjen e flokeve
 2. Largon zbokthin dhe yndyren
 3. Stopon renien e flokeve
Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA KAFE PER FLOKET 100gr

Kena ngjyre kafe per floket 100g

 1. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato. 
 2. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp.
 3. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum.
 4. Sheron plaget, djegiet dhe rigjeneron indet e demtuara.
Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA NGJYRE GESHTENJE PER FLOKET 100gr

Kena geshtenje per floket 100 gr
Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp
Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato 

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA PA NGJYRE PER FLOKET 100gr

Ndihmon ne ushqyerjen dhe daljen e flokeve te rinj. Largon yndyren e tepert, si dhe rigjeneron floket e demtuar. Kuron skalpin e kokes nga acarimet dhe zbokthi.

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA QERSHI PER FLOKET 100gr

Kena qershi per floket 100gr BIO ORGANIC

 1. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato. 
 2. Largon zbokthin dhe yndyrën në skalp.
 3. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum.
 4. Sheron plaget, djegiet dhe rigjeneron indet e demtuara.
 5. Kuron infeksionet dhe mykun e thonjve.
Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA VISHNJE PER FLOKET 100gr

Kena Bio Organic ngjyre vishnje 100gr
Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato. 
Kuron infeksionet dhe mykun e thonjve.
Ju jep flokeve shkelqim dhe volum. 

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek

DEODORANT ME MINERALE ALUM

DEODORANT ME MINERALE ALUM
Perdoret kryesisht ne pastrimin e ujit, mjekesi, kozmetike
Eshte nje zevendesues perfekt i deodoranteve

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

FLEUR'S KREM PER DOBESIM 250gr

Gjate masazhimit, si rezultat i nxehtesise qe cliron, nxit qarkullimin e gjakut dhe shkrin gjendrat dhjamore. 
Per nje rezultat sa me efektiv, krahas trajtimit te jashtem, celuliti duhet të luftohet edhe nga brenda duke permiresuar menyren tuaj te ushqyerit

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 850 Lek

FLEUR'S SHAMPO BISHTKALI PER FLOKE TE GJATE 350ML

Shampo bishtkali forcon floket, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkelqimin dhe butesine e duhur.
Mbron floket nga rrezatimi i demshem UVB.
Shampoja perbehet nga ekstrakte te bishtit te kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D. 

Transport i Shpejtë
850 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje