Tastiere MEDELI 5-Oktave M5
  • Tastiere MEDELI 5-Oktave M5
  • Tastiere MEDELI 5-Oktave M5
  • Tastiere MEDELI 5-Oktave M5

MEDELI Tastiere 5-Oktave M5

TASTIERE MEDELI 5-OKTAVE M5
Permasat: 940 x 356 x 136 mm
Pesha: 3.75k

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
19 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Tastiera MEDELI M5 61-key është zgjidhja ideale për t'u afruar botës së muzikës, tastiera elektronike Medeli M5 është e pajisur me 61 çelësa të përgjigjes me touch dhe sistemin e mësimit me tutoriale muzikore. Me 300 tinguj, 100 stile të shoqërimit dhe 32 shënime/nota të polifonisë, Medeli M5 është një tastierë e plotë dhe e gjithanshme. Funksionimi është me bateri ose me furnizimin me energji të përfshirë.
61 çelësat e përgjigjes me prekje
32 shënime të polifonisë
LCD ekran
Përforcim 6w
300 Zëra
100 Stilet shoqëruese
100 këngë të parapërcaktuara + 10  demo
Sistemi i mësimit  të muzikës Tutorial
Funksioni Split i ndarjes për të caktuar një zë për shoqërimet dhe një tjetër për melodinë
Funksioni i dyfishtë i zërit për të luajtur dy zëra njëkohësisht
Procesor DSP me reverb dhe kor
Funksionet e regjistrimit dhe riprodhimit
Ndërfaqe USB për te hyre në pc
Bateri operuar ose me furnizim me energji (përfshirë)
Boksi: 2x 3W deri 4 Ohms
Përmasat: 940 x 356 x 136 mm
Pesha: 3.75k

M5
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: