Na ndiqni në Facebook

Meshkuj

Miresevini tek kategoria Meshkuj ne Immense.al ku ju do te gjeni cdo gje qe ju deshironi dhe keni nevoje. Tek kjo kategori ju do te gjeni aksesore per meshkuj, cante & portofola, kepuce & atlete, veshje sportive, pantollona & xhinse, rroba banjo, intimo, xhupa & xhaketadhurata etj

Meshkuj

Filtrat aktiv

Çmimi 1 300 Lek

Portofol per Meshkuj

Portofol praktik per Meshkuj

Transport i Shpejtë
1 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 600 Lek

Verbatim USB Flash 32 GB

Nderfaqja USB 2.0.
Pesha e produktit: 8 gram
Përmasat e produktit: 58.5 x 21 x 11mm (L x H x H)

Transport i Shpejtë
1 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Bluze per meshkuj

Bluze për Meshkuj

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Verbatim USB Flash Drive 16 GB

Nderfaqja USB 2.0.
Pesha e produktit: 8 gram
Permasat e produktit: 58.5 x 21 x 11mm (L x H x H)

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 700 Lek

USB Flash Drive 4 GB Patriot

USB Flash 4 GB
Pesha (kg) 0.0217
Dimensionet (cm) 13x10x1
Gjatësia (cm) 1

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli 60006

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
Nje makine profesionale per nje mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaj
Koke e dyfishte me prerese anesore dhe e rikarikueshme
E gjithe makina mund te lahet thjesht.
Fuqia 220 - 240 V

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP rroje per meshkuj modeli 60015

Makine rroje per meshkuj DSP 60015
Nje makine perfekte me koka prerese te cilat nuk irritojne lekuren
Koha e karikimit: 8 ore
Madhesia: 15.2x6.3cm
Fuqia: 3W

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli F-60005

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli F-60005
Koke e dyfishte dhe pllaka titani
Brisk ultra-holle me saktesi per rruajtjen e mjekrës 
Dimension: 145mm * 58mm

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 290 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj model 60012

Makine rroje DSP 60012
Dimensionet e produktit : 62mm x 155 mm
Fuqia: 3W
Manual 1x Udhezim
Me nje dizajn i cili mund te pastrohet lehtesisht

Transport i Shpejtë
2 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 400 Lek

Unaze Smart NFC

Unazë Smart me chip NFC

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 2 790 Lek

DSP Makine qethje per meshkuj model F-90037

Makine qethje per meshkuj e markes DSP model F-90037
Kjo makine me nje material cilesor prej inoksi ju ndihmon te stiloni mjekren tuaj siaps preferencave ne menyre te shpejte dhe te efikase
Me nje motor te fuqishem dhe krehera te ndryshem

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 800 Lek

Kufje me bluetooth

Kufje me bluetooth

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 modeli F-90030

Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
Nje makine profesionale 5 ne 1 me 5 modele te ndryshme ,per nje mjeker dhe floke sipas preferences suaj 
Praktik dhe shume funksionale kjo makine permban 5 koka prerese titanium per prerje te ndryshe dhe aksesore te tjera shtese.
Punon me bateri dhe me korent.
Fuqia 110 - 220 V

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Makine qethje per meshkuj modeli 90011

Makine qethje per meshkuj i markes DSP modeli 90011
Makine profesionale qethjeje per floke dhe mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaja
Koka prerese Stainless Steel dhe abs qe nuk irritojne lekuren
Tensioni 220-240V
Punon me energji elektrike

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje