Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L
  • Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L
  • Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L

Mikser brumatrice i markes DSP 4L

Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L
Tas elektrik me kapacitet 4 litra
Materiali Celik/Inoks
Fuqia 300 Watt 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
6 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mikser Brumatrice i markes DSP modeli KM3015
Tas elektrik me kapacitet 4 litra
Materiali Celik/Inoks
Per te gjitha llojet e brumrave, me 2 modele rrahesesh
Fuqia 300 Watt
Nivele shpejtesie: 5 nivele
Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj.
Me nje dizajn unik, ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine.

DSP0087
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: