Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2002

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
Me fuqi 200W dhe 5 nivele shpejtesie
I thjeshte,praktik dhe shume efektiv per kuzhinen tuaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
Rrahëse e markës DSP modeli KM2002
Një aksesor mjaft i nevojshëm në kuzhinën tuaj
Me fuqi 200W dhe 5 nivele shpejtësie
Së bashku me rrahesen vijnë edhe dy forma të tjera rrahëse që mund ti perdorni për të bërë brumin
Pastrohet lehtë, të gjitha pjesët lahen në lavastovilie lehtësisht.

DSP0082
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: