Na ndiqni në Facebook

Mobilje & Dekor

Nese jeni duke kerkuar mobilje per shtepine tuaj, rinovimin e mobiljeve, dekorit, zgjidhjen e keni ketu ne Immenseplatform.com ku ju do te gjeni cdo gje duke filluar nga divanet, tavolina, krevate, tapete, karrige, tavoline televizori, mbajtese rrobash dhe shume te tjera. Immenseplatform ju vjen ne ndihme per te arreduar shtepine tuaj te endrrave.

Mobilje & Dekor

Filtrat aktiv

Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 290 Lek

MBAJTESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Mbajtese rrobash metalike me strukture te forte çeliku
Mbajtesja eshte e zhvendosshme dhe lehtesisht e perdorshme per perdorim ditor
Ka një lartesi 91 - 160 cm dhe gjeresi 90-160 cm
Praktike,komode dhe montohet shpejt

Transport i Shpejtë
1 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

Mbajtese kepucesh

Mbajtese per kepucet 
Nje zgjidhje shume e mire kur keni mungese hapesire
Me 4 shtresa qe mund te mbajne deri ne 12 pale kepuce
Mund ta mbani ne cdo ambjent te shtepise tuaj pasi eshte shume praktike dhe nuk ze vend.

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje