SHAMPO PER FLOKE TE LYER
  • SHAMPO PER FLOKE TE LYER
  • SHAMPO PER FLOKE TE LYER

NATURIGIEN SHAMPO BIMORE PER FLOKE TE LYER

Naturigien shampo bimore me aloe vera dhe ekstakt vaj ulliri
I pershtatshem per perdorim te perditshem, duke rikthyer butesine dhe duke shtuar shkelqim ne floke.
NATURIGIN Color Care Hairwash permban ekstrakte te buta te certifikuara organike dhe vajra natyrale, te cilat jane vecanerisht te pershtatshme per floke te lyer dhe floke natyrale.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Naturigin Hairwash është një shampo organike, e çertifikuar, me konservues natyral, e pasur me vajra bimorë si: vaj lavander, aloe vera, ekstrakte të gjetheve të ullirit, etj.

5710216001962
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: