NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 11.0 ( Extreme Ash Blonde )
  • NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 11.0 ( Extreme Ash Blonde )
  • null

NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 11.0 (bjonde e hirte extreme)

Boja bimore per floket NATURIGIN bjonde e hirte ekstrem eshte nje formule e avancuar 100% organike
Kjo boje flokesh mbulon thinjat 100%
Realizon ngjyren e deshiruar, pra bjonde e hirte ekstrem

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Boja NATURIGIN bjonde ekstreme e hirte është një formulë e avancuar 100% organike, me një përzierje të veçantë të vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh të tjera organike dhe vajra natyrale, mbron flokët gjatë ngjyrosjes dhe shton shkëlqimin dhe ushqimin e tyre. 100% pa Amoniak 100% pa Paraben 100% pa Resorcinol 100% pa Laurel Sulfate 100%
Mbulon thinjat 100%
Realizon ngjyrën

5710216001580
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: