NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 3.0 ( Dark Coffee Brown )
  • NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 3.0 ( Dark Coffee Brown )
  • NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 3.0 ( Dark Coffee Brown )

NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 3.0 ( kafe e erret)

Boje flokesh NATURIGIN ngjyre kafe e erret eshte nje formule e avancuar 100% organike
Kjo boje per floket eshte 100% pa amoniak, 100% pa paraben, 100% pa resorcinol, 100% pa lurel 
Boja kafe e erret mbulon thinjat 100% 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Boje per floket NATURIGIN ngjyre kafe e erret është një formulë e avancuar 100% organike, me një përzierje të veçantë të vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh të tjera organike dhe vajra natyrale, mbron flokët gjatë ngjyrosjes dhe shton shkëlqimin dhe ushqimin e tyre.
Kjo boje flokesh 100% pa Amoniak 100% pa Paraben 100% pa Resorcinol 100% pa Laurel Sulfate 100%
Boja organike e flokeve kafe e erret mbulon thinjat 100%
Realizon ngjyrën e deshiruar

5710216001139
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: